İhtiyacı olana verilik

ali karagönlü

Forum Bağımlısı
Tepki
630
MAtara kafesi için talip olmuştum. Şu anda ihtiyacım yok. Teşekkürler...

Scudo

atakan tosunoğlu

Daimi Üye
Tepki
122
Bisiklet
Carraro
benimde bisikletim çalınmıştı ihtiyacım vardı öğrenciyim o yüzden yeni bisiklet almam çok zor ama başka bir kardeşimize gitmiş hayırlısı olsun güle güle kullansın :)

Atagün Elma

Forum Demirbaşı
Tepki
317
Bisiklet
Diğer
Çok hoş bir davranış,bir orta yaşlarda bey var bisiklet sporunu seven ve aynı zamanda bisikleti vesayit olarak kullanabilecek eğer henüz birisine hediye edilmediyse ona vermeyi düşünebiliriz ve arkadaşlarla malzemelerini tamamlar güzel bi araç oluştururuz...

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
bisikletin toplanmış halini merak ettim şimdi. kullanan kişiye kazasız belasız sürüşler

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
kardeşim Allah şimdiden hayrınıkabul etsin çok ince dusunmussun ne mutlu senın gıbılerıne cok tesekkur edrım

Veli Bahtiyar

Daimi Üye
Tepki
121
@aslankangal

Bisiklet henüz elime ulaşmadı. Ulaşınca toplayıp kullanacak arkadaşla birlikte bir fotosunu çekip buraya koyarım. Herkese teşekkürler.

Şenol ÇOKGÜLER

Aktif Üye
Tepki
89
çok güzel ve bisikletforum üyelerine yakışan bir davranış . Karşılık beklemeden bu iyiliği yapan arkadaşların hepsine çok teşekkür ederim.

fatih çifçi

Forum Bağımlısı
Tepki
189
Bisiklet
Carraro
sizi kutluyorum umarım gerçekten ihtiyacı olan bi arkadaşa nasip olur...parçaları alan arkadaşa bir takım eldiven nıke kısa parmak,sele altı çanta,termal tşört benden ama lütfen arasın ve istesin benden tel:532 661 30 00 fatih

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
harbi ihtiyacı olan kardesime de benden zincir ve cst continantal dıs teker 1 çift beni araması yeterli olacaktır 0506 996 88 61

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
ciddi ihityacı olan arkadasımıza yardımcı olalım forumda biz aileyiz kardeşiz unutmayın...
SAYGILAR...

SRT

Forum Bağımlısı
Tepki
1.504
Başlangıç
1964—65
Bisiklet
Diğer
Bu bisikletin son hali ile ilgili herhangi bir fotograf niye hala konulmamış?...

sadana

Forum Bağımlısı
Tepki
2.319
Sedat abi ben bu konuyu yargılamak veya polimik için değil.düşünce için çok tşk ler..Ama bende daha önce böyle bir işe kalkıştım ve gerçekden pişman oldum.verdiğim için değil verdiğim yerin gerçek ihtiyaç sahibine ulaşmadığını düşündüğüm için.En güzeli çevrenizdeki bildiğiniz insanlara danışıp bu olayı gerçekleştirmek en mantıklısı diye düşünüyorum.(Kişisel düşüncem)
Ve daha sonrası için de öyle yaptım ve verdiğim kişiden gerçekden ihtiyacı olduğundan kedimden hiç ama hiç kuşkumyok.
ALLAH hayrını kabul etsin.Kaza bela vermesin..İyi forumlar..