Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Satıldı İhtiyaç sahiplerine parçalar

Konu, 'Yol Bisikleti İlan Arşivi' kısmında akgulcemal tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. akgulcemal

akgulcemal Forum Demirbaşı

Bisiklet:
    Focus
    Seviye:
    Bisikletime aldığım yeni parçalardan sonra artık kullanmadığım birkaç parçayı ihtiyaç sahiplerine vermek istiyorum.Parçalar çok iyi olmayabilir ama çekmecemde duracaklarına belki birilerinin işlerine yarar diye düşündüm.

Sram x7 vites kolları , çalışmasında hiçbir problem yoktur sol kolun üzeri çok aşındığı için kendimce onarmaya çalışmıştım , görünüşünden başka bir sıkıntısı yoktur.

Wellgo pedallar ,bir tanesi sorunsuz çalışıyor ama diğerinde bilyalarında sorun var.

Bisikletimin üzerinde gelen ruble modelini hatırlamıyorum 9 lu rubledir.Yeni zincir aldığım için kullanamadım.Dİşleri fotoda gözüküyor pek yeni olduğunu söyleyemem ama eski zincirimle sorun çıkarmıyodu.Yaklaşık 2000 km kullanıldı.

Arkadaşlar tekrardan söylüyorum , parçaların durumları ortada benim bi iddiam yok zaten kar amacıda gütmüyorum sadece çekmecemde durmaları hoşuma gitmedi belki birinin işini görebilirim.İsteklerinizi özel msj yoluyla yollarsanız sevinirim . İyi akşamlar

2. Tolga Ayla

Tolga Ayla Onursal Üye

Seviye:
  3. akgulcemal

Bisiklet:
    Focus
    Seviye:
    Tekrardan iyi akşamlar . Bir kaç tane özel msj aldım. Ürünlerin hepsine talip çıktı. Eminim herkez ihtiyaç sahibidir ben ürünlerden maddi bir kazanç beklemiyorum. Adaletsizlik olmaması için msj gelme önceliğine ( zaman ) göre vereceğim ürünleri.Kimse darılmaz umarım.Msj sıralarına göre iletişime gececeğim iyi akşamlar.

4. akgulcemal

Bisiklet:
    Focus
    Seviye:
    Arkadaşlar , özel msj atan arkadaşlarla iletişime geçtim herkezin ihtiyacını karşılayamadım malum parçalar az . Umarım işe yarar. Konu kilitlenebilir iyi akşamlar...

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.