Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

İhsan Oktay Anar'ın yeni kitabı Galiz Kahraman 17 Ocakta çıkıyor.

Konu, 'Serbest Kürsü' kısmında thomisus lx tarafından paylaşıldı.

1. thomisus lx

thomisus lx Onursal Üye

Seviye:
    "Puslu Kıtalar Atlası"nı okuyalı 15 yıl olmuş. bir daha aldım bir daha okuyorum. ikinci, üçüncü kitabında aradığımı tam bulamazken, "Susukunlar" diye bir kitap daha yazdı ve tadı damağımda kaldı. Bakalım bu kitabı beni şaşırtacak mı?

2. Emre Gözütok

Emre Gözütok Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    Puslu Kıtalar Atlası şahaneydi. Efrasiyab'ın hikayeleri ise roman gibi akıcı değil arada açıp hikayeleri okumalık bir kitap . Bunda biraz sıkılmıştım ne yalan söyleyeyim. Ama genel olarak beğendiğim bir yazar.

Suskunlar aklıma girdi bakıyım ona bi :)

thomisus lx bunu beğendi.
  3. BF Okuru

BF Okuru Yeni Üye

Seviye:
    Muhteşem kurguların, masalsı anlatımı. Her ayrıntıda bir tasvir. Bitmiyor cümleler. Bitsin de istemiyorsunuz.. Dört gözle bekliyorum :)

thomisus lx bunu beğendi.
  4. thomisus lx

thomisus lx Onursal Üye

Seviye:
    kitabı okudum.

suskunlar-- puslu kıtalar atlası-- yedinci gün --- efrasiyabın hikayeleri - kitabul hiyel-- galiz kahraman --- amat

en çok beğendiğimden en az beğendiğime göre yukarıdaki gibi. bana sorarsanız alıp okumanıza gerek yok.

ProfessionaL bunu beğendi.
  5. thomisus lx

thomisus lx Onursal Üye

Seviye:
    tüm kitaplarını bir daha okudum.

suskunlar--puslu kıtalar atlası-- amat--yedinci gün---kitabul hiyel-- efrasiyabın hikayeleri---galiz kahraman şeklinde sıralamam değişti. amatı okuyalı yıllar olmuş unutmuşum hakkını yemişim.

son kitabını almasanız okumasanız da olur.

yaratı her zaman en üst seviyesinde seyretmez. bazen tadında bırakmak gerekebilir. yazdığı güzel kitaplardan sonra satar nasıl olsa diye kitap çıkarmak, naim süleymanoğlunun 4. olimpiyata gidip rezil olması gibi birşey benim nazarımda.

Bilal K. bunu beğendi.
  6. Bilal K.

Bilal K. Üye

Bisiklet:
    b'Twin
    Seviye:
    benim yapacağım sıralama da sizinkiyle aynı olurdu.yedinci gün'ü de daha dün akşam bitirmiştim.şimdi son kitap için böyle bi yorum yapmışsınız.başlığı gördüğümde hissettiğim heyecan sönüverdi.n'apalım şimdi :confused: