Igman'lar Buraya FotoĞraflariniz Ve Anilariniz

berkay iriyarı

Daimi Üye
Tepki
285
@Serkan Demir

dikkatli olurum serkan abi ama şunu söyliyim altımda normal bisiklet olsaydı durabilceğimi sanmıyordum...zıııııııııııııı diye bir yavaşlaması var hele 65 de o ses daha iyi fark ediliyor ama ne kadar igman da olsa en iyiside olsa bisiklet hiçbir zaman makinaya güvenmiyeceksin demi arabada da öyle bisiklettede de motorda da :):)

Scudo

Serkan Demir

Forum Bağımlısı
Tepki
309
Bisiklet
Salcano
@berkay iriyarı

şunu unutma kardesim arabada bi kaporta var ama motorda ve bisiklette kaporta sensin

• Beğen
Tepkiler: berkay iriyarı

berkay iriyarı

Daimi Üye
Tepki
285
serkan abi bisikletin göbekten tıkır tıkır ses geliyor servise gitcem ama bu ses neyiin nesidir birde ben 15 günlük sevise gittim yaa şimdi gittiğimde bende eğer bir parça değişimi yapmazsada para alacak mı?igman neden böyle yapıyor yaa tık tık ses geliyor gidonun oradan... göbekten ses anlamadım gitti yaa bisiklet daha 500 km ses çıkarmaya başlıyor bu model fabrika çıkışı falan mı arızalı anlamadım yaa

Serkan Demir

Forum Bağımlısı
Tepki
309
Bisiklet
Salcano
@berkay iriyarı

rutin kontrollerde almaması gerekiyor. garanti belgesinde yazmıyor sanırım oyle bişey

• Beğen

İlker Özdemir

Aktif Üye
Tepki
72
Bisiklet
Salcano
@Serkan Demir

Malesef yazıyor ücretli olduğu 9. sayfada (kapak hariç)6. madde Periyodik bakımlar ücretli olarak yapılır , ücretleri müşteri tarafından ödenir...:boese157: :eek:

• Beğen
Tepkiler: Serkan Demir
Tepki
23
Dün aşırı dik bir yokuştan indim fren hafif yağ kaçırdı bende bi ateş ölçeyim diye elledim frenden cıss diye ses geldi :( Yarı frende indim fakat bundan sonra 10 metrede bir basıcam tavsiyeler öyle ;) Frenin o halini paylaşmak isterdim eğer bayır 2 kat olsaydı frenler kızarırdı heralde.

• Beğen

Serkan Demir

Forum Bağımlısı
Tepki
309
Bisiklet
Salcano
@İlker Özdemir

yapacak bişey yok ozaman ilker kardesim

Serkan Demir

Forum Bağımlısı
Tepki
309
Bisiklet
Salcano
@muhammet tüfekçi

aman kardesim dikkat et hem elini yakarsın hem düşersin aman diyeyim

ayrıca yağ kaçırdı demişsin son durumu nedir frenin ve nerden kaçırdı acaba

Emre Yönlüer

Forum Bağımlısı
Tepki
2.174
Başlangıç
1995—96
Bisiklet
Trek
arada bir düz ve boş yolda giderken frenler tutuyor mu diye test yapmak lazım.yokuşa gelince zorluk olmaz en azından.düşünsene yokuşta frenin boşaldığını !!!

• Beğen

Serkan Demir

Forum Bağımlısı
Tepki
309
Bisiklet
Salcano
@emreyonluer

frenlere olağan üstü birşey olmadıkça tutmayacağını sanmıyorum su birikintisinden geçince filan yapıyorum ben sadece o kontrolu su hidrolik frenleri etkiliyo diye duymustum

Serkan Demir

Forum Bağımlısı
Tepki
309
Bisiklet
Salcano
@umut ercan

bu hafta aksamları bostayım bigün çıkalım abi sahile

umut ercan

Üye
Tepki
21
@Serkan Demir

serkan bende yıllık izin sonrası gece vardiyasındayım :( 2 hafta kadar ve önümüzdeki 1 ay bu vardiyada kalıcam sanırım .. işler karışık :S
tüm sosyal hayatım su süre zarfında bitti :( ilk fırsatta özelden bağlantıya geçeceğim ... sigara + çay + günde 10 saat otur çalış = hayat :D
umarım hayatı = özgürlük le eşitlerim yakın zamanda ..
sevgiler.

• Beğen
Tepki
5
igmanımdan çok memnunum bendede beyaz var. şu kilometre saatlerinin fiyatı nedir? keşke önceden taktırsaydım son 1 hafta içinde hayatımda gitmedigim kadar yol gittim 1 aylık igmanımla :D

Eskişehiri bilenler bilir. Şahin tepesine çıkmamız 1.5 saat sürdü bisikletle.(üzerinden inip yürüdük):D Ama dönüş 15 dk. :D frenlere birşey olucak diye korktum, çok fren yaptıgım için ama mütiş zevkliydi ve güven verdi bisiklet:cool:

• Beğen

berkay iriyarı

Daimi Üye
Tepki
285
30 tl ve 50 tl arasında çok iyilerini bulabilirsin...bende sigma var BC509 var 30 tl çok güzel bence yani işimi görüyor ama daha detaylı işte fonksiyonu çok olsun diyorsan 50 tl ve uçuk fiyatlara bulabilirsin...:)

Tepki
5
Yok okadar para veremem max. 10 lira :/ ama o ücrete alıcagımda çok dandik olur sanırım. Hızı dogru göstersin yeter. Birde o kaliteli dediklerinde hız 1-2-3-4 diye artmıyodur herlade 5-10-15-20 diye artıyodur :D Citroen in arabalarında kullandıgı hız kilometresi bile o şekilde çalışıyo çünkü :D

• Beğen

Serkan Demir

Forum Bağımlısı
Tepki
309
Bisiklet
Salcano
ayarını yaptıktan sonra tellerinde problem yoksa hepsi düzgün gösterir bendede sigma 509 var hızı 0.1 li katlarla o anda neyse onu gosteriyo (örn; 5.2 19,6 vb) 5 er 5er atlamıyo yani düzensiz atlıyo.

• Beğen