Igman'lar Buraya FotoĞraflariniz Ve Anilariniz

Serkan Demir

Forum Bağımlısı
Tepki
309
Bisiklet
Salcano
@muhammet tüfekçi

valla o konuda haklısın ama soyle birşey var furctan gelen sesin normal olmadıgı belli birsey ama frenlerde metalle surtunme var ses cıkması normal ama duyulacak ses olması normalmi işte onu ogrenmek lazım

Scudo

İlker Özdemir

Aktif Üye
Tepki
72
Bisiklet
Salcano
Bence metal balata kullandığımız için sürtm sesi normal :)
Sonunda aldım :) Yurt bisikleteki abilerime teşekkürler...Son 3 tane vardı benden önce giren biri son siyahı almış:)Ne yapalım igman olsun nerenk olursa olsun:)
Ayrıca üsküdardan dudulluya bisikletimi otobüse alan abimede teşekkürlerimi sunuyorum:)
Bir fotoda benden üsküdar :)
http://img148.imageshack.us/img148/8076/22072010001.jpg
Annemle şakalaşırken :) İlk gün evde yattı :)
http://img39.imageshack.us/img39/4781/22072010004.jpg
Şimdi birde bir soru sorayım ön aktarıcım doğrumu takılmış emin olamadım çark gibi olan siyah parçanın etrafından dolandırılmadan takılmış sanırım doğru dolandırıp takmak eğer öyleyse hemen düzeleyim :)resimler altta :)
http://img818.imageshack.us/img818/4708/23072010012.jpg
http://img825.imageshack.us/img825/1637/23072010011.jpg
Resimler pek net değil kusura bakmayın fotoğraf makinesi olmadığından telefonla çektik :)

• Beğen
Tepkiler: Serkan Demir

Serkan Demir

Forum Bağımlısı
Tepki
309
Bisiklet
Salcano
@İlker Özdemir

Öncelikle hayırlı olsun. güle güle kullan kazasız belasız güzel şürüşler

bence dogru takılmıs dikkat edersen oraya takılırsa telin alta gitmesi gerekiyor sadece igman için yapılan bir aktarıcı olmadıgı için oyle. tek yukarıdan geldiği için oyle takılması gerekiyor. eger tel pedal göbeğinin altından geliyor olsaydı oradan geçirilirdi.

• Beğen
Tepkiler: İlker Özdemir

İlker Özdemir

Aktif Üye
Tepki
72
Bisiklet
Salcano
Doğru söylemeyide unutmuşum 18 aldım:) zaten 16 da yoktu son anda yetiştim 1 sgün geç gitsem alamayacaktım büyük ihtimalle:)

• Beğen

Serkan Demir

Forum Bağımlısı
Tepki
309
Bisiklet
Salcano
@İlker Özdemir

hayırlı olsun tekrar ama beyaz benim hosuma pek gitmedi normaldede siyah rengi beyaza gore daha cok severim zaten

• Beğen
Tepkiler: İlker Özdemir

Serkan Demir

Forum Bağımlısı
Tepki
309
Bisiklet
Salcano
@İlker Özdemir

evet tabiki ne farkediyo nasıl olsa 1-2 sene sonra rengi bambaşka olacak bende bu bisiklet durursa flerosant sarı yaparım bunuda

İlker Özdemir

Aktif Üye
Tepki
72
Bisiklet
Salcano
@Serkan Demir

Dün teyzem söyledi iyiki beyaz almışsın trafikte görünmek lazım felan hiç aklıma gelmemişti aslında:)Renk konusunda ben ellemeyi düşünmüyorum dcfiz kaplamaya başladım:)

• Beğen

Serkan Demir

Forum Bağımlısı
Tepki
309
Bisiklet
Salcano
@İlker Özdemir

dcfiz? kusura bakma kardesim bilmiyorum

berkay iriyarı

Daimi Üye
Tepki
285
uzun süre forumdan ayrı kaldım tatil nedeniyle ama şöyle birşey var bisiklet hep yanımdaydı...araba büyük olunca boylamasına koydum...
Size bir şey anlatayım...
igmanımla en fazla 55 km/h yapmıştım oda çok az bir diklikte yokuş vardı...
dağ yolunda yollar okadar virajlı ki 70' lik virajlar falan hiç düzlük yok virajlı virajlı iniliyor işte ben çıktım dağ yolundan aşağı doğru pedal basmadan 66 km/h hız yaptım birde düşünün 60 veya 58 km/h la bu 70'lik virajları döndüm en fazla 66 km/h hız yaptım oda virajlar olduğundan bazı virajlarda yavaşlamak zorunda kaldım ama öyle bir yer tutuşu var ki igmanımın motorun yavaşlayıpta döndüğü yerden ben yavaşlamadan döndüm virenler o hızda daha iyi anlaşılıyor iyi olduğu bir defa daha çıktım bu sefer önde araba var ben 65 le arabanın üstüne çıkacaktım nerdeyse Allah tan adam farkettide gaza bastı arabayı sollıcaktım da soldan araba gelirse diye korktum bende yavaşladım artı yollarda çok düzgün değil asvalt girintili çıkıntılı ama igmanın amartisörleri hassas olduğundan en az sarsıntıyı yaşadım sizde bir dağ yolu bulursanız deneyin derim çok zevkli oluyor hele bisiklet 65 66 gibi bir hıza ulaşınca daha güzel oluyor uzun yazdım kusura bakmayın...:)

İlker Özdemir

Aktif Üye
Tepki
72
Bisiklet
Salcano
@Serkan Demir

dcfix şeffa yapışkan bir sitede görmüştüm bulunca yapıyım dedim koruma amaçlı henüz kadro zincir koruyucu yok sirkeci deltada kalmamıştı:)Özellikle oraya 2-3 kat sardım:)İnşallah 2 gün sonra köyde test ederim bisikleti :) karacaköy:) şile...

• Beğen

Serkan Demir

Forum Bağımlısı
Tepki
309
Bisiklet
Salcano
@berkay iriyarı

kardesim hız güzel de ama tehlikeli aman kardesim dikkat et olurmu

• Beğen
Tepkiler: berkay iriyarı

Serkan Demir

Forum Bağımlısı
Tepki
309
Bisiklet
Salcano
@İlker Özdemir

kardeşim bende kendi yaptığımdan var bi tane fazla onu verebilirim. ustunde (link) yazıyo ama istersen bide (link) yazan var

İlker Özdemir

Aktif Üye
Tepki
72
Bisiklet
Salcano
Yok saol Serkan abi bugün yarın annem diker bir tane zaten insanın annesi terzi olunca ...İnşallah bu akşam gideriz köye :)

• Beğen

Serkan Demir

Forum Bağımlısı
Tepki
309
Bisiklet
Salcano
@İlker Özdemir

sen bilirsin kardesim duruyo lazım oldugunda iste vereyim. ayrıca benim valide de terzi duzgun kumas bulursam ona forma diktireyim ben yanına gidince