İçlerinden Hangisi Karar Veremedim ! ! ! Sedona,Kron,Carraro ?

Zodiac.

Bisiklet Ve Özgürlük
Tepki
13
Başlangıç
1998—99
Bisiklet
Carraro
Bisiklet türü
Cyclocross
Artık yaz başladı da günler hızla geçiyo Bisiklet için en fazla şuan ayırabiliceğim bütçe 550 tl kilitlemeli maşalardan çok istesemde galiba vazgeçmek zorunda kalıcam çünkü genel olarak 600-700 tl den başlıyolar.Benim aralarında şuan seçim yapamadığım modeller:
1)Sedona 701 V Break
2)Kron Xc 250 V Break
3)Carraro Force 500 V Break

Bunların birini uygun pazarlıkla aşağı çekmeyi düşünüyorum.Gerçekten biran önce almak istiyorum ama bu bütçeyle çok iyi bişey almak zor tabiki.2 ay sonra ehliyetin paralarını yatırmam gerekicek o yüzden bütçeyi arttıramıyorum ama sizce hangi markanın bisikletini tercih etmeliyim Tecrübelerinizi paylaşırsanız sevinirim. Ayrıca bunlar yerine kilitlemeli maşa ve adam akıllı donanım alamicaksam Salcano Ng 650 ve kron xc 150 almayı düşünmelimiyim ?

Scudo

Tolga Çelebi

Forum Bağımlısı
Tepki
3.767
İsim
Tolga Çelebi
Bisiklet
Focus
Kron ların kadroları sağlamdır sedonalar pahalı olduğu ıcın bence giriş bısıkleltı olan 701 i alma carrarolar da sağlamdır git bir dene kron yada carraro al

Zodiac.

Bisiklet Ve Özgürlük
Tepki
13
Başlangıç
1998—99
Bisiklet
Carraro
Bisiklet türü
Cyclocross
Kron ve Carraronun 1 alt modelleri arasında pek fark yok onlara baksam mı ?
Kron Xc 150 Ve Carraro Turner 417 Kronlarda Zoom maşa olması biraz dezavantaj carraronun bu 2 modelinde de suntour maşa var Seçimde etkili olur mu ?

Tepki
0
Bisiklet
Kron
XC250 kullanıyorum Kitlemeli maşa yok başlangıç için iyi bir ürün
nakit 510-500 e kadar alabilirsiniz kredi kartı ile taksitlede 560tl civarında.

Şeref ARSLAN

Aktif Üye
Tepki
55
Bisiklet
Specialized
Dediğin gibi etkili olur, fakat maşa çok kötü değil kronun , Önce kadro kalitesine bakmak gerekcek .
Tercihini Krondan yana kullan

Tepki
9
Bisiklet
Kron
Adaş bende seninki gibi bi bütçeyle araştırmaya koyulmuştum. 2. el bisikletlere bakmanı tavsiye ederim,500 lira gibi bi fiyata xc500 almıştım 2. el olarak ve kilitlemeli maşa olmazsada 80-100 tl arası 0 suntour lock out maşalar var.Yani sabret ve iyi araştır derim o heycanı bilirim. :)

Zodiac.

Bisiklet Ve Özgürlük
Tepki
13
Başlangıç
1998—99
Bisiklet
Carraro
Bisiklet türü
Cyclocross
Sedat abicim kron xc 250 de kullanılan 7075 alu. kadro xc 150 'den daha hafif bi kadro mu bakma şansınız oldu mu ?

Carmentality dediğiniz doğru şuan bu bütçeyle biraz kadroya önem verip uzun ömürlü ve sağlam bi kadro daha mantıklı.Bunu göz önünde bulundurcam saolun :)

Adaş valla 2. el çok bakıyorum ama genelde yalan dolan çıkıyolar sağlam diyolar çürük çıkıyo vitesler sorunsuz diyolar bakıyosun arka dişliler yemiş şu aralar Corratec X-Vert Motion 2. el almayı istiyorum ama 2. eli bile pahalı sıfırı 1600 Tl felan :D

Salcanoya pek sıcak bakmıyorum ama etrafta da çok var :D Kron xc 150 alma ihtimalim yüksek xc 250 den pek bir farkı yok sanki kalan parayla ekstra ekipman alırım işimi görür inşallah :)

Zodiac.

Bisiklet Ve Özgürlük
Tepki
13
Başlangıç
1998—99
Bisiklet
Carraro
Bisiklet türü
Cyclocross
Sedat abicim kron xc 250 de kullanılan 7075 alu. kadro xc 150 'den daha hafif bi kadro mu bakma şansınız oldu mu ?

Zodiac.

Bisiklet Ve Özgürlük
Tepki
13
Başlangıç
1998—99
Bisiklet
Carraro
Bisiklet türü
Cyclocross
Sedona çok gösterişli duruyo Ama Rst Maşa pek güzel değil sanki zoomlardan farkı yok o yüzden büyük ihtimal carraro alıcam.İstanbulda Carraro almak için Sirkeciye gitmeye gerek varmı ? ? Carrarolara indirim yapan yerler varmı ?

Gokalp Gokmenler

Forum Bağımlısı
Tepki
348
Bisiklet
Giant
@Furkan Candan

Carraro almak için en yanlış adres Sirkeci. Sirkecide sadece İleri Bisiklet var Carraro satan orasıda malum. Saraçhane Haşim İşcan geçidine bakabilirsin bence. Birde, sanırım Küçükyalı Tandem Bisiklet var Carraro satan.