İçinde olmadığım bir tur tanıtımı.

Onur Ali İmren

Forum Bağımlısı
Tepki
870
Bisiklet
Kron
Merhaba!

Geçenlerde yutup sayfam da Specialized bir video yayımladı. İçinde bir Türk arkadaşımızın da bulunduğu bir yarış. 2 hafta da Londra-İstanbul..

Ben keyifle takip ettim,sizlerle de paylaşmak istiyorum.

(link) Video 1

(link) Video 2

(link) Video 3

(link) Video 4

İstanbul'a varmış durumdalar. Keyifli seyirler :)

Scudo

Onur Ali İmren

Forum Bağımlısı
Tepki
870
Bisiklet
Kron
İzleyenlerin fikirlerini merak ediyorum. Ben çok beğendim. Böylelikle specialized iyi bir reklam yapmış oldu.

mehmetsunu

Kaldato ile sohbeti kestim.
Tepki
13.463
Başlangıç
2010—11
Bisiklet
Cube
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Elemanlar yokuş aşağı inerlerken o yükle bisikleti iyi yatırıyorlar. Ben tırstım seyrederken. Bisikletlerini birde projektör gibi parlayan farlarını merak ettim. çekimler ise mükemmel.

Eser Sevinç

Eskiden buralar dutluktu
Tepki
3.079
İsim
Eser Sevinç
Başlangıç
1986—87
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Yol bisikleti
1. ve 2. videoyu izleyebildim şuan için. 1. video tanıtım tarzı olmuş, 2. videoda cayırtı kopuyor.
Fiziksel olduğu kadar mental olarak da inanılmaz zorlayıcı olmuş. Yüklü bir bisikletle Passo Dello Stelvio`yu tırmanırken yağmura yakalanmayı hiç bir bisikletçi istemez hayal bile etmez sanırım, tırmanırken adam resmen bitti, gözünün önünü göremedi gitti duvara tosladı.
Geçen sene ki İznik turunda Burakla beraber iznikten Yenişehir`e tırmanırken yağmura yakalanmıştık o geldi aklıma oturduğum yerde yoruldum, Harmankaya turumuz da geçen senenin en yıpratıcı turu olmuştu videoyu izlerken bisiskletçilerin en ufak surat ifadesinden ne hissettiklerini çok iyi anladım.
Belgesel tadında sinema kurgusunda gayet güzel videolar olmuş. Hepsini izleyeceğim bu gece, teşekkürler paylaşım için.

• Beğen
Tepkiler: Onur Ali İmren

Onur Ali İmren

Forum Bağımlısı
Tepki
870
Bisiklet
Kron
Beğenmenize sevindim arkadaşlar. Ben belki buraya geldiklerinde görürüm denk gelirim haberim olur da ziyaret ederim diye düşünüyordum. Ama yutup sayfalarına geç koyuyorlar,dailymotion daha senkronize ilerliyor.

Anladığım kadarı ile bu bir yarış ve başka insanlarında belli rotaları takip edip bir yerlere varmış olması gerekiyor ama denk gelemedim diğerlerine.

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Bu güzel tur için Recep Yeşil ve Eric Nohlin'e Teşekkürler.

Candeniz ÖZCAN

Aktif Üye
Tepki
76
Bisiklet
Trek
Bütün videoları izledim vallahi çok guzel bir tur.Gerçekten cok hosuma gitti yalniz kullanilan bisikletlerin markalarini bir turlu anlayamadim bilgisi olan var mi acaba ?

Mert E.

We create Chemistry
Tepki
3.598
Bisiklet
Giant
@Candeniz ÖZCAN

Specialized Awol..

Specialized'in sayfasinda da bayaa bayaa Turkiye reklami yapilmis durumda :)

(link)

Candeniz ÖZCAN

Aktif Üye
Tepki
76
Bisiklet
Trek
Teşekkürler bilgi için Eric Nohlin in kullandiğı kadro rengi cok guzel baya adam 2. bisikleti aldırır cinsten :)

Emrah Özşahin

Forum Bağımlısı
Tepki
1.745
Başlangıç
1992—93
Bisiklet
Carraro
Bisiklet türü
Cyclocross
böyle bir videoda bile niye dislike veriyorlar vallahi şaşırıyorum. Çekimlerde kaliteli olmuş çok güzel. İnşallah bize de nasip olur bir gün böyle bir tur