İçim yanıyor

hetero

Aktif Üye
Tepki
71
sevgili naz ablacım başın sağ olsun Allah sabırlar versin.

• Beğen
Tepkiler: naz34
Scudo

bikernomad

Daimi Üye
Tepki
234
Sizin şahsınızda tüm yakınlarını kaybedenlere başsağlığı dilerim.Tanrı böyle acıları tekrar yaşatmasın.Sorumlulara da vicdan ve akıl sağlığı versin.Elbette şu veya bu şekilde insan kaynaklı bir hatanın kurbanları yine sevdiklerimiz,dostlarımız.Biz de bugün burada Eğirdir'de 3 kez yaşadık aynı acıyı.Tanrı sevdiklerimizi ,dostlarımızı bize;bizi de onlara bağışlasın.Ölüm çarenin ve sözün bittiği yer.Huzur içinde uyusunlar.

• Beğen

grikartal

Forum Demirbaşı
Tepki
435
başın sağolsun,allah sana ve tüm yakınlarına sabır ihsan etsin,diğer aileler de dahıl olmak üzere tekrar hepinizin başı sağolsun,alah böyle acıyı bırdaha hiçbirimze göstermesın:(bizlerde sizlerle beraber inan kı yastayız,bu türk halkının yaşamak istemeyıp de ama malesef ki cok nadır de olsa yaşamak zorunda kaldığı acı bır olay,ulusumuzun başı sağolsun,alllah onları yanına aldı mekanları cennet olsun:(:(

• Beğen

Fatih Buzgan

Forum Bağımlısı
Tepki
3.085
Başınız sağolsun ve onun artık Allah'a bizlerden daha yakın olacağı teselliniz olsun.

• Beğen

İdris ACA

Forum Bağımlısı
Tepki
1.425
Hepimizin ulaşacağı son durağa onlar vardı.Arkalarından bizlerde gideceğiz şu veya bu sebeple....
Allah (cc) mekanlarını cennet eylesin,Allah(cc)size ve kazada yaşamını yitiren tüm vatandaşlarımızn aile'lerine sabırlar versin.
başınız sağolsun,insan üzüsede elden bişey gelmez.:(

• Beğen

goxelkurt

Forum Demirbaşı
Tepki
111
kelimelerin anlamsız olduğu an sanırım başınız sağolsun..

• Beğen

Admin

Yönetim Kurulu
Tepki
2.903
Ne diyeceğimi bilemiyorum.Üzüntümü anlatmak için kelimeler yetersiz kalıyor.Başınız sağolsun.Allah geride kalanlara sağlık ve sabır versin.

• Beğen

Burak Taha

Daimi Üye
Tepki
142
Gerçekten de çok üzüldüm..başınız sağolsun size ve yakınlarınıza baş sağlığı dilerim...:(

• Beğen

Derya AKYILDIZ

Forum Bağımlısı
Tepki
1.666
Başımız sağolsun Allah geride kalanlara uzun ömürler versin. Böyle durumlarda söylenecek pek birşey yok. Sizi çok iyi anlıyorum.
"Ateş düştüğü yeri yakar" Emir büyük yerden olunca, İnsanoğlu çaresiz kalmakta... "Mukadderat" yapacak bir şey yok.
Aslında çok şey var ama o da bir yere kadar. Maalesef olacak bilinemiyor... o nedenle de olanın önüne geçmek mümkün değil.

İnşallah bu son olur.

Bu elim kazaya ailece çok üzülmüştük, sizin bu haberiniz ise üzüntümüzü bir kat daha arttırdı. Akyıldız ailesi olarak kazada hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Allah'tan rahmet kederli ailelerine baş sağlığı diliyoruz. Allah sabırlar versin.

• Beğen

neyzencan

Üye
Tepki
58
Grup üyeleri sevinçleri paylaşır büyür sevinçler
Acıları paylaşır , hafifletir acıları
Hepimiz yanınızdayız
Allah rahmet eylesin
Kalanlar sağlıklı olsun

• Beğen

Atahan Akıllı

Forum Bağımlısı
Tepki
647
allah(c.c) rahmet eylesin. bu saatten sonra yapılacak tek şey dua etmek. allah(c.c)sabır versin.:(

• Beğen

Selim Üsel

Forum Bağımlısı
Tepki
1.464
Allah rahmet eylesin. Gerçekten çok üzüldüm. Geride kalanlara ve diğer yakınlarını kaybeden bütün insanlara sabır diliyorum. Başınız sağolsun :(

• Beğen