İbrahimBAKAN arkadaşımdan gecikme için özr.

Konu, 'Kurallar, Örnek ilanlar ve Kara Liste' kısmında Veli Bahtiyar tarafından paylaşıldı.

1. Veli Bahtiyar

Veli Bahtiyar Kıdemli Üye

Seviye:
    Merhaba arkadaşlar.

İbrahimBAKAN arkadaşımdan bir kezde huzurunuzda özr dilemek istiyorum.
    Kendisi iki hafta önce, satmış olduğum sram X-7 arka vites için hesabına 35 tl yatırmıştı; Ben ürünü daha dün gönderebildim. Umarım bu gün eline ulaşmıştır.

Bu aralar işlerim gerçekten çok yoğun. Bunun hiçbir zaman iki hafta geçikme için mazeret olmayacağını biliyorum tabi ki; İtiraf etmek gerekirse birazda ben boşladım. Kendisinden anlayışı için ne kadar teşekkür etsem azdır. Bir kez daha böyle birşey olmayacağını garanti ederim.

2. selçuktan

selçuktan Aktif Üye

Seviye:
    özür dilemek büyüklüktür anlayışlı olmak ta sizleri kutluyorum

Veli Bahtiyar bunu beğendi.
  3. SedatT

SedatT Bisikletkolik

Bisiklet:
    Scott
    Seviye:
    Sen hiçbirşeyi garanti etme kardeşim...Benim malzemeleri de(jant seti+selealtı+sele+zincir koruma) 2 parti halinde 11-12 günde gönderebildin....Bir kısmı yanllışlıkla Ankara'ya gitmiş... Tamam anladık da... 3 gündür ortada niye yoksun? Telefondu, mesajdı, ö.m. yollamaydı. Neredeyse 10 defa sana ulaşmaya çalıştım...Cevaplaman gereken 2 soru var!.Sen ortada yoksun... Bu mudur söz vermek, bu mudur dürüstlük?

4 gün oldu... Hala ortada yoksun... Bakalım ne zaman arayacak veya cevap yazıp,bu sefer ne gibi mazeretler söyleyeceksin?