Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

İbrahimBAKAN arkadaşımdan gecikme için özr.

Konu, 'Kurallar, Örnek ilanlar ve Kara Liste' kısmında Veli Bahtiyar tarafından paylaşıldı.

1. Veli Bahtiyar

Veli Bahtiyar Kıdemli Üye

Seviye:
    Merhaba arkadaşlar.

İbrahimBAKAN arkadaşımdan bir kezde huzurunuzda özr dilemek istiyorum.
    Kendisi iki hafta önce, satmış olduğum sram X-7 arka vites için hesabına 35 tl yatırmıştı; Ben ürünü daha dün gönderebildim. Umarım bu gün eline ulaşmıştır.

Bu aralar işlerim gerçekten çok yoğun. Bunun hiçbir zaman iki hafta geçikme için mazeret olmayacağını biliyorum tabi ki; İtiraf etmek gerekirse birazda ben boşladım. Kendisinden anlayışı için ne kadar teşekkür etsem azdır. Bir kez daha böyle birşey olmayacağını garanti ederim.

2. selçuktan

selçuktan Aktif Üye

Seviye:
    özür dilemek büyüklüktür anlayışlı olmak ta sizleri kutluyorum

Veli Bahtiyar bunu beğendi.
  3. SedatT

SedatT Bisikletkolik

Bisiklet:
    Scott
    Seviye:
    Sen hiçbirşeyi garanti etme kardeşim...Benim malzemeleri de(jant seti+selealtı+sele+zincir koruma) 2 parti halinde 11-12 günde gönderebildin....Bir kısmı yanllışlıkla Ankara'ya gitmiş... Tamam anladık da... 3 gündür ortada niye yoksun? Telefondu, mesajdı, ö.m. yollamaydı. Neredeyse 10 defa sana ulaşmaya çalıştım...Cevaplaman gereken 2 soru var!.Sen ortada yoksun... Bu mudur söz vermek, bu mudur dürüstlük?

4 gün oldu... Hala ortada yoksun... Bakalım ne zaman arayacak veya cevap yazıp,bu sefer ne gibi mazeretler söyleyeceksin?