Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

IBM Thinkpad için pil arıyorum ! lütfen

Konu, 'Serbest Kürsü' kısmında shealien tarafından paylaşıldı.

1. shealien

shealien Aktif Üye

Seviye:
    Nuh nevi den kalma (1997 model) IBM Thinkpad A22m 'min pili öldü.

Anladığım kadarıyla IBM firması laptop uretim fabrikasını satmış ve yedek malzeme üretilmiyormuş.

Benim korkunç eski laptopum şu an masa üstü bilgisayar formatında elektriğe bağlı olarak çalışıyor. Uzun zamandır pil aramaktayım ama şu ana kadar sonuç alamadım. Kullanılmış pil kabul edebilirim - en azından elektrikler kesildiginde çakılmaz.

2. Atila Filmer

Atila Filmer Bisikletkolik

Bisiklet:
    Cannondale
    Seviye:
    merhabalar,

tugrul bey'in verdiği link'te bulamazsanız muhtemelen şansıznız çok az demektir. ancak şöyle de bir durum varki o linkte satılan piller de raf ömrünü doldurmuş olabilir. verdiğiniz paranın karşılığında 1 ay içinde ölecek bir pil alabilirsiniz. bir ara birşey duymuştum, cep telefonu ve benzeri elektronik aletler için siparişle pil üreten bir firma. gerçi nekadar sağlıklı olıur orijinali gibi performans verir mi pil bilemem. Bende de 99 model bir IBM 770Z aynı sebepten yatıyor, tabi biraz eskidi oda ayrı mesele :) dediğim gibi hiç yoktan BIOS resetlenip durmasın ve elektrik gittiğinde kurtarayım bilgilerimi diyorsanız oyle sipariş bir pil alabilirsiniz.

Kolay gelsin

3. mertczm

mertczm Yeni Üye

Seviye:
    pahalı olmaz diyorsanız vikingpc deki ürünü alın bence raf ömrü filan bitmiş olsa satmazlar heralde siz bi irtibat kurun bence belki garantide vardır ama çok para 96 dolar