Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

İBB Dragos Sosyal Tesisi

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında el turco tarafından paylaşıldı.

1. el turco

el turco Kıdemli Üye

Seviye:
    İBB Dragos Tesisinde her zaman mola verir, dinlenir, karnımızı doyururduk. Son turumuzda yeni yönetim yanımızdakileri yememize izin vermedi, ‘yassah’ denildi. Garibimize giden bu tutumun nedenini sorduğumuzda daha garip bir açıklamayla yanıt verildi: gıda hijyeni ve zehirlenme önlemi (ayrıntılı şekliyle aşağıda görülür). Akıl ve mantıkla ilgisi olmayan bu açıklamanın yorumunu sizlere bırakıyorum.

2. Halil Uysal

Halil Uysal Yeni Üye

Seviye:
    ay kıyamam ne kadar ayıp etmiş ibb :(

3. Kerem Kekeç

Kerem Kekeç Aktif Üye

Bisiklet:
    Whistle
    Seviye:
    Çok saçma bir uygulama olmuş, bunun dışında aklıma şu geldi. Şimdi internette herkes bir şekilde şikayet ve asılsız haberleri gazete başlığı formatına sokup yayınlıyor ve millet araştırıp etmeden direk tepki gösteriyor bu gazla. Belki asılsız haber türetme peşinde olanlar vardır :) paranoyanın sonu yok başka yerden yemek yiyip "evet biz burda zehirlendik" gibi şeyler olabilir, olmayadabilir.

Bunları bir kenara bırakalım, bu ülkede her zaman kraldan çok kralcılar yaşadı. İşin ehline müracaat edildiğinde çoğu yerden olumlu sonuç alamazsınız, en iyisi kökten halletmektir. Madem Büyükşehir Belediye tesisleri. Direkt olarak kadir topbaş'a ulaşan bir adrese yazmak lazım şikyeti diye düşünüyorum.

el turco bunu beğendi.