Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Satılık Ibanez GRG170DX Elektrogitar + LINE 6 Spider IV 15 amfi

Konu, 'Bisiklet Dışındaki İkinci El Ürünler' kısmında Turan tarafından paylaşıldı.

1. Turan

Turan Kıdemli Üye

Seviye:
    Ibanez grg170dx model elektro gitar: ikinci el alınmıştır. aldığım kişi koleksiyon olarak bekletiyordu. ben aldıktan sonra da 4-5 defa çaldım. Hevesim kaçınca köşede bekledi. Hiçbir sorunu yoktur.Kozmetik olarak 10 üzerinden 9.5 puan alır. üzerinde sadece güneşte gözüken sıfır gitarda bile bulunan kılcal çizikler vardır. fotoğraflarda da net şekilde kozmetik durumunu görebilir. isteyene daha detaylı farklı açılardan fotoğraf atabilirim.

LINE 6 Spider IV 15 amfi: aynı şekilde gitar ile 4-5 defa kullanılmış, bir kere de mikrofon denenmiştir. başka hiçbir şekilde kullanılmamıştır. ev ortamında çalışmak için en iyi amfi seçeneklerindendir.Ben çok bildiğimden değil, bana da elektrogitarı aldığım arkadaş önermişti. uzun süren araştırmaların etkisi ve tavsiye eden kişinin profesyonel bas gitarist olmasından dolayı ben de kuşku duymadan aldım. :) 07.04.2015 tarihinde alındı, 2 yıl garantisi vardı. teyit etmek için ilanı açarken tekrar aradım firmayı. şu an hala 19-20 ay garantisi var. :harika:

İki üründe de hiçbir şekilde çizik, ezik, çatlama vs. yoktur. sıfır kondisyondadırlar.
    Ürünlerin yanında 3 adet jim dunlop pena, gitar- amfi bağlantısı için 3 metrelik enstruman kablosu, gitar askısı, tremolo kolu ve gitar kılıfı verilecektir. gitar kılıfı deforme durumdadır.

Umarım alan kişi hakkını vererek kullanabilir.

Dediğim gibi iki ürün için de isteyene istediği açıdan fotoğraf atabilirim. hiçbir şekilde kozmetik bir sıkıntısı yoktur ürünlerin.

Gitar+ Amfi fiyatı 800 tl (ikisinin toplam sıfır havale fiyatı mydukkan.com 'da 1490 tl'dir)
    Antalyada ikamet ediyorum. Şehir dışına kargo alıcı ödemeli olarak yollanabilir. :)
    [​IMG] [​IMG] [​IMG]
    [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]

2. Turan

Turan Kıdemli Üye

Seviye:
    fiyat 750 tl olarak güncellenmiştir.

3. Turan

Turan Kıdemli Üye

Seviye:
    ayrı ayrı düşünen olursa gitar fiyatı 400 amfi 350 tldir.