Iphone için müzikleri zil sesi yapmak...

Sezer İmamoğlu

Forum Demirbaşı
Tepki
85
Bisiklet
Sedona
arkadaşlar ı phone'a zil sesini bir türlü yapamıyorum. you tube dan biraz baktım ama benim bilgisayarımdaki ı tunes'de ses tonları diye bi şey yok...lütfen yardım eden...

Scudo

Berke

Road Bike Cyclist
Tepki
5.964
Başlangıç
2014—15
Bisiklet
Bianchi
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Telefonunuzdaki ses tonlarından başka bir ses mi istiyorsunuz? İnternetten Mp3 formatlı sesler bulup telefona atabilirsiniz sonra müziği zil sesi yapabilirsiniz

• Beğen
Tepkiler: Berke

Sezer İmamoğlu

Forum Demirbaşı
Tepki
85
Bisiklet
Sedona
@Berke1903
işte sorun atmakta değil sorun zil sesi yapmakta bu apple android gibi değil itunestenyapılıyor ;)

Sefa

Forum Bağımlısı
Tepki
677
Bisiklet
Focus
Şunu izlemiş miydin?

Sezer İmamoğlu

Forum Demirbaşı
Tepki
85
Bisiklet
Sedona
evet abi ama ı tuneste hani en sonlarda ses tonlarına girin diyor o yok işte :)

arkadaşlar yardım...

Sefa

Forum Bağımlısı
Tepki
677
Bisiklet
Focus
iTunes > Düzen > Tercihler yolunu takip edip açılan pencereden Genel sekmesini seçtiğin zaman, çıkan listedeki "Ses Tonları" seçeneğinin yanındaki kutucuğu işaretlediysen, en soldaki menüye yeni bir liste olarak, ses tonları listesi (yan tarafında çan şekilli bir ikon olan satır) ekleniyor. Kast ettiği yer orası.

• Beğen
Tepkiler: Sezer İmamoğlu

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Itunes programını boşver. "itools" isminde bir program var. Bunu kur, sürükle ve bırak mantığı ile istediğin dosyayı at, programların tek tek veya toplu yedeğini al, engüzeli istediğin mp3 dosyasının istediğin 40sn lik yerini zilsesi yap... daha bir sürü özelliği var.

En güzel yanını söylüyorum: program ücretsiz :D

Sezer İmamoğlu

Forum Demirbaşı
Tepki
85
Bisiklet
Sedona
şimdi başka bir şey sorucam bu ı phone dan resimleri tamam da bu videoları nasıl atıyoruz ilk cihazı bağladığımızda da bir şeyler çıkmıyor masaüstünde bilgisayarda da bir şey yok yardım eder misiniz ?? :)

melih.

Üye
Tepki
1
Bisiklet
Diğer
video alma;
kendi cektiginiz videolari, aynen fotograflari alir gibi bilgisayarimdan iphone'nin icine girip alabilirsiniz. eger video programinin icindeki videolari alcaksaniz itunes, itools, 25pp, iphone browser gibi programlardan birine ihtiyaciniz var.
video atma;
video atmak icinde mp4 ise itunesden direk atabilirisiniz. eger mp4 formatinda degilse iphone'na video programi yukleyip o programin icine atmaniz lazim. atmak icinde yukaridaki programlardan birini kullanabilirisiz.

Sezer İmamoğlu

Forum Demirbaşı
Tepki
85
Bisiklet
Sedona
@melih.
işte abi fotoğrafları ı cloud dan alıyorum ama videoları alamıyorum telefonu taktığımda ise hiç bir şey gelmiyor sorun orda onu nasıl halledebilirim?

Tepki
1
İsim
Cenk Sevee
Bisiklet
Bisan
Ben sürekli itunes kullanarak telefonumda zil sesi yapıyorum. Kolay yoldan yapmak isteyen arkadaşlar (link) konusuna göz atabilirsiniz.

Tepki
1
İsim
Cenk Sevee
Bisiklet
Bisan
@Afyon35

Sürekli kullandığım bir işlemin diğer arkadaşlara da faydası olabileceğini düşündüm ;)

• Beğen
Tepkiler: Afyon35