Specialized gibisi yok

fatihaydın

Forum Bağımlısı
Tepki
356
Bisiklet
Look
@Alper Yılmaz

Cok tesekkur ederim insallah daha iyileri sizin olur :) gercekten de oyle specialized bambaska :)

Scudo

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Güzel makina kazasız,belasız sürüşler bu arada karaçarşaflı bayanada helal olsun(resimdeki..) demekki bisiklet sevdası başka bir şey usta çarşaflı,çarşafsız,etekli,pantolonlu erkek,kadın,çocuk demeden binen biniyor ne güzel işte:)

fatihaydın

Forum Bağımlısı
Tepki
356
Bisiklet
Look
@oguzhan kadıoglu

Tesekkur ederim :) daha iyileri sizin olur insallah :) bayan konusunda da size katılıyorum gercekten cok hosuma gitti ve bence cok anlamli bir fotoğraf oldu :) ne diyelim insallah içindeki bisiklet sevdası hiç bitmez :)

Yusuf Z. Şipal

Forum Bağımlısı
Tepki
1.476
Bisiklet
Cannondale
Hayırlı olsun, resimler de biri hariç Specialized kataloğuna girecek kadar güzel. Maliyeti özelden yazıyorsun anlaşılan Fatih, ben de rica edeyim o zaman. Belki Scott LTD kadromu Tarmac la değiştirebilirm. Nereden tedarik ettiğini, maliyetini vs. yazmanı rica ediyorum. Kazasız sürüşler dilerim

• Beğen
Tepkiler: fatihaydın

fatihaydın

Forum Bağımlısı
Tepki
356
Bisiklet
Look
@Yusuf Z. Şipal

Cok tesekkur ederim insallah daha iyileri sizin olur :) ozel msj atmamin sebebi yanlis anlasilmak istemem.gonderdim ozel msj...

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
hayırlı olsun kazasız sürüşler dilerim.. Kabloların kadroya değen yerlerine koruyucu bant yapıştırmakta fayda var, Yaklaşık bir yıldır kullanıyorum bende, ivmelenmesi ve sürati dikkat çekici..

• Beğen

M.Gürkan

Aktif Üye
Tepki
56
Bisiklet
Kron
Salcano xrs 030 gönlümde yatan canavar ama anlattiklariniz ilgi odagimi değiştirecek gibi gözüküyor maliyetiyle ilgili özel mesajı bende istiyorum kincasi yoksa :)

• Beğen

fatihaydın

Forum Bağımlısı
Tepki
356
Bisiklet
Look
@zekeriya usta

Çok tesekkür ederim insallah daha iyileri sizin olur :) ivmelenme konusunda size katılıyorum etkileyici gerçekten... kablo uyarısını dikkate alacağım saolun.oneriniz var mı bant olarak ?

fatihaydın

Forum Bağımlısı
Tepki
356
Bisiklet
Look
@LION_GURKAN

Tesekkur ederim insallah daha iyileri sizin olur :) ozel msj gonderdim

Ahmet SARI

Daimi Üye
Tepki
220
@fatihaydın

Genelde, yeni alınan araçlarda nazar deymesin diye bu tarz uydurma bahaneler yazarız;)

Güle güle kullanın.

• Beğen

fatihaydın

Forum Bağımlısı
Tepki
356
Bisiklet
Look
@Ahmet SARI
Teşekkür ederim :-D inşallah daha iyileri sizin olur :)

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@fatihaydın

kalın bantlar kablo setiyle beraber satılıyor bildiğim kadarıyla, şimdilik normal saydam bant yapıştırdım. Veya silikon dokulu kablonun üzerine takılan koruyuculardan görmüştüm birisinde ondan kullanılabiilir ama nerede satılır bilmiyorum

• Beğen
Tepki
3
Bisiklet
Focus
güle güle kullanın.nerden ve ne kadara aldıgınızı banada mesaj atabilirseniz sevinirm.teşekkürler.

• Beğen

Baran Altilar

Aktif Üye
Tepki
109
Bisiklet
Scott
@Fatih Aydın; aynı bisiklete sahip olmak isteyen bu kadar talipli varken bence özelden değilde burdan paylaşın maliyet bilgilerini herkes öğrensin bence,zira o kadar çok kişiye özelden mesaj attıktan sonra bu işin pek ''özel'' i kalmamış görünüyor:)

• Beğen

fatihaydın

Forum Bağımlısı
Tepki
356
Bisiklet
Look
@ahmet tuncez

Çok teşekkür ederim inşallah daha iyileri sizlerin olur :)

fatihaydın

Forum Bağımlısı
Tepki
356
Bisiklet
Look
@Baran Altilar

Yanlış anlayan olursa diye yazmadım yoksa hiç sorun değil :) kadroset(kadro maşa sele borusu furş ve sele kelepçesi) tarmac sl2 3000 tl ye geldi bana fakat bu modelin stokları tükendi.distribütör mağazada...

• Beğen
Tepkiler: Baran Altilar

Gökhan Toros

Forum Bağımlısı
Tepki
7.568
Başlangıç
2009—10
Arkadaşın da dediği gibi, bu resimde kabloların kadro ile temas ettiği noktalara en azından uygun renkte elektrik bandı yapıştırırsan çiziklerden kaçınırsın. Yapıştırmadığında uzun vadede olacağı göstereyim ben fotoğrafla :)

• Beğen