Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Satıldı Hypersonicbiker Atölyesi:"Üst Seviye Parçalar"

Konu, 'Yol Bisikleti İlan Arşivi' kısmında Raven_35 tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Raven_35

Raven_35 Onursal Üye

Seviye:
    Merhaba arkadaşlar
    Elimde bulunan parçaları satıyorum.Parçalar bakımları yapılmış olup,sıfır kondüsyonda hatta daha iyi bir şekilde çalışmaktadır.Dağ bisikleti parçaları olduğu için kabul görür ki kullanımdan kaynaklanan kozmetik çizikler vardır.Genel olarak temiz parçalardır.Yazmaya gerek yok ama parçalar her zaman ki gibi %100 memnuniyet GARANTİLİDİR.Ciddi alıcılara ayrıntılı fotograflar veya videolar yollanır.
    İşte parçalar:
    1.Sr Suntour Axon Maşa.Beyaz renkte ve sadece disk uyumlu.100 mm çalışma mesafesi.18,5 cm şaft borusu uzunluğuna sahiptir.Bakımları yapılmış olup,tak kullan durumunda.
    -Daha iyi damping ve travel hızı için değişim geçirmiştir.Değişimden sonra hassas,makineli tüfek misali çalışma(en hızlı ayarlarda parkeli yolda bile gidon sarsılmayacaktır,asfaltta gidiyormuş gibi hissedeceksiniz) ve çok iyi ön teker yol tutuşu elde edilmiştir.Açılma yayını yanında vereceğim ben daha sessiz çalışma için elostomer koydum.Şu anda sıfır Axon'lardan daha başarılı çalışmaktadır("Sid"vari diyebiliriz:) ).
    -Maşanın yanında 10W'lık amortisör yağı,lityum sabunlu beyaz gres,amortisör pompası vereceğim.
    2.Shimano XTR m975 Fren Seti.Ön 180,arka 140 mm yada ön arka 160 mm olarak kullanılabilir.Şu anda ön arka 160 mm olarak takılmıştır.160 mm XT rotorlar vardır.Bu rotorlar ile iyi bir frenleme gücü elde ettim,o yüzden bu rotorları kullandım.Bakımları yapılmış olup,sorunsuzdur.
    -Fren setinin yanında Shimano mineral yağ,yedek balata,balata yayı ve 0,25;0,5;1 mm rondelalar vereceğim,bol miktarda.
    3.Shimano XTR m975 Vites kolları.Sıfır gibi.
    4.Shimano XT m770 Aynakol.170 mm kol uzunluğu,22-32-44 oranlı.Sorunsuzdur ve temizdir.Sağ kolda zincir atması sonucu oluşmuş çizikler vardır.
    -Aynakol yanında 2 tane orta yatak vereceğim.
    5.Shimano XT m760 Arka Aktarıcı.Kısa bacak ve ters yaylıdır.Sorunu yoktur,temizdir.Sıfır makaralar takılmıştır.
    6.Shimano LX m580 Ön Aktarıcı.34,9 mm kelepçeli.Boşluk gibi sorunları yoktur,sıfır kondüsyondadır.Zincir aşınmaları vardır doğal olarak.
    Fiyatlar:
    -Axon maşa 450 Liradır.
    -XTR Frenler 450 Liradır.
    -XTR Kollar 300 Liradır.
    -XT Aynakol 250 Liradır.
    -XT Arka aktarıcı 80 Liradır.
    -LX Ön aktarıcı 40 Liradır.
    Kargo tarafımdan karşılanacaktır.Taksit mevcuttur.3-6-12 ay taksit seçenekleri vardır.

2. Yusuf Z. Şipal

Yusuf Z. Şipal Onursal Üye

Bisiklet:
    Cannondale
    Seviye:
    SertaÇ hayirli satiŞlar

3. cenkgultekin

cenkgultekin Kıdemli Üye

Adı:
    Ahmet Cenk Gültekin
    Bisiklet:
    Corratec
    Seviye:
    özel mesaj göndermeye çalışıyorum ama mail box dolu galiba aynakol ve arka aktarıcı için teklifim var bana rezerve ederseniz sevinirim.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.