Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

İptal Edildi Hypersonicbiker Atölyesi:"Simplon Kadro"

Konu, 'MTB Bisiklet İlan Arşivi' kısmında Raven_35 tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Raven_35

Raven_35 Onursal Üye

Seviye:
    Merhaba arkadaşlar
    Elimde bulunan Simplon kadro satılıktır.44 cm boyunda,1530 gr ağırlığında,9044 T6 soğuk dövme zirkonyum kadro.Açıları 100 mm maşa uyumlu.Dünya'nın en rijit kadroları arasındadır.Scott kadroların hepsinden daha rijittir testlerde karşılaştırılmıştır.Türkiye'ye gelmiş en güzel kadrolardan biri.80 mm yarış maşalarıyla yokuşlarda kendi tırmanıyormuş gibi olacaksınız garanti veriyorum.Hiç bir kadroda bulamadım bu kadronun sürüş zevkini.Sadece karbon kadroya geçtiğim için satıyorum.Simplon kadrolar Türkiye'ye boyasız geldiği için sonradan boyanmıştır.Önceki boyası çıkarılmıştır.Boya atılmadan önce resimleri paylaşıyorum kadronun çıplak halde durumunu göstermek için.Boyanıp yollanacaktır.Boya rengini siz seçeceksiniz.Elimde fildişi beyazı,mat ve parlak siyah,sarı,soğan kabuğu turuncu,kan kırmızısı,koyu kırmızı,transparan bukelemun kırmızı(vişne-kırmızı-siyah) gibi renkler var.Fiyat 550 Liradır.Yanında tam entegre FSA seramik rulmanlı furş yatağı(çok hafif),yurtdışından gelen altınsarısı kulak,altınsarısı sele kelepçesi verilecektir.

İşte resimler:

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.