huzurlarınızda yeşil atım:):)

Tepki
72
mrh arkadaslar uzun süreden beri bisiklet alma telaşım vardı:D yol bısıkletı alacaktım fakat karar degıstırdım bu bısıkletın benım ıcın daha ıyı olacagı kanısına vardım.kendisinden gayet memnunum 5.günü 200 km yaptım şehir içi:rolleyes: performansımız ıkımızınde iyi,bundan sonra bir sıngle speed alıcam ama turkıye koşullarında sıngle&fıxed bısıkletler yaygın degıl cok aradım ama bulamadım kadro ölcülerı olarakta yok:mad: ama arıyorum hala olmadı yurt dısı getırtecem hayırlısı olsun dıyelım,darısı butun olmayanlara ınşallah herkes aklındakı bısıklete kavusur ınşallah bol pedallar herkese

(link)

(link)

(link)

Scudo

Eray ADALI

Forum Bağımlısı
Tepki
705
yeşil 751 görmemiştim, cok şık duruyor; özellikle beyaz maşa ile... kazasız, belasız pedallamalar...

@sonER'' kadro 2008dir diyorum ben, 2009 kadrolar köşeli hatlardalar ve 2007de üst desenleri biraz daha farklıydı diye hatırlıyorum

• Beğen
Tepkiler: utku bildirici

semihh

Forum Bağımlısı
Tepki
189
kadro 2008 model rengi ilk defa görüyorum ama cok tatlı bi rengi var güle güle kullanın :)

• Beğen

M.Kaba

Forum Bağımlısı
Tepki
685
kadro çok hoşuma gitti ilk defa görüyorum güle güle kullanın darısı benim gibilere...

• Beğen
Tepki
72
@MUHAMMED KABA

inşallah;) darısı bütün bisiklet alma aşamasında olanlara olsun bol pedallar,sağlıklı hayatlar

Soner Sarihan

Forum Bağımlısı
Tepki
8.301
Bisiklet
Cannondale
Çevreci bir araç olan bisiklet için çok güzel bir renk,
güle güle kullanın.

• Beğen

umutkahraman

Forum Bağımlısı
Tepki
1.304
Bisiklet
Geotech
cok güzel bi rengi var gerçekten bende 771 istemiştim olmadı.inşallah bisikletine kavuşmak isteyenler bir an önce kavuşur.

• Beğen