Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

hutchinson bulldog tr air-continental race king veya ?

Konu, 'Tekerlekler' kısmında ozan erdem tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. ozan erdem

ozan erdem Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Canyon
    Seviye:
    Merhaba arkadaşlar bisikletime kaliteli,sağlam ve bir hafif dış lastik alma düşüncem var(şu an cst mtb traction var yol tutuşu iyi olmamasına rağmen tanesi 1kg :) ) biraz araştırma yapıyorum haliyle erdoğanlarda şu ürün gözüme çarptı :

http://www.erdoganlarbisiklet.com/v...inson-26-2-10-bulldog-tr-air-69460-telli.html

Sitede ağırlık bilgisi yok benim nette bulduğum bilgi 525gr diye geçiyor doğru mudur bilmiyorum.Kullanan varsa bilgi almak isterim bir de continental race king 2.0 (ust olan değil telli ucuz olan) lastiği merak ediyorum çok patlama yapar mı ömrü ne kadar v.s bu iki lastikten birini veya ikisini kullanan bilen arkadaşlar varsa bilgilerini rica ediyorum.Veya önerebileceğiniz başka marka/model varsa önerebilirsiniz çifti 100tl üstü olmamak şartıyla:) şimdiden teşekkürler herkese bol pedallı günler. . .

2. Merih Demirkol

Merih Demirkol Aktif Üye

Seviye:
    Race King 2.2 kullanıyorum patlak önleyici sıvı var içinde diken girdiği halde Kapıdağ Yarımadası' na tırmandım ve gık demedi... Karar size ait :)

3. haldun kabadayı28

haldun kabadayı28 Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Giant
    Seviye:
  4. ozan erdem

Bisiklet:
    Canyon
    Seviye:
    Tubeless mı kullanıyorsunuz ?

5. Bahadir.Karaca

Bahadir.Karaca Kıdemli Üye

Seviye:
    hutchinson bulldog kullanıyorum. patlama ve agırlık konusunda o fiyat aralıgında en iyi lastiklerden birisi. Bir arkadasım conti. speed king kullanıyor arka lastigi su an bitmiş durumda ön ise %50 ömründe ben bulldogları daha uzun suredir kullanmama ragmen hala %80den fazla ömürdeler ön arka. tavsiye ederim. viraj ve çekiş noktasında da sıkıntı yaşamazsınız. ıslak konusunda da asvaltın yıkanmasını beklerseniz fena değil.

6. ozan erdem

Bisiklet:
    Canyon
    Seviye:
    teşekkür ederim cevabınız için anlattığınız gibiyse o fiyat aralığında çok iyi demek ki . . .

7. ozan erdem

Bisiklet:
    Canyon
    Seviye:
  8. Derviş Özcan

Derviş Özcan Forum Demirbaşı

Bisiklet:
    Cervélo
    Seviye:
    schwable black jack almanızı öneririm bu fitay aralığında en iyi lastiklerin başındadır hicbir sorun çokarmıyor.continental gibi yandan iplenmiyor.

ozan erdem bunu beğendi.
  9. ozan erdem

Bisiklet:
    Canyon
    Seviye:

bir önceki mesajımda linkteki Hutchinson lardan bi tane istedim bikeandoutdoor dan kargoyu bekliyorum ağır değilse ve yol tutuşu iyiyse bi tane daha istiycem uygun fiyata katlanır olması beni cezbetti

Derviş Özcan bunu beğendi.
  10. Derviş Özcan

Bisiklet:
    Cervélo
    Seviye:
    kullandıktan sonra lastikler hakkında görüşünüzü bildirin lütfen merak ettim.

11. ozan erdem

Bisiklet:
    Canyon
    Seviye:
    Derviş bey lastik geldi fakat katlanır değil telli. :) Bikeandoutdoor'un değil tamamıyla benim hatam şöyle ki;fiyatları araştırırken birkaç site yanyana açıktı,bir siteden özelliklerine bakıp başka siteden sipariş vermiş oldum. . Çok mu karışık oldu? :) Şöyle anlatayım erdoğanlardaki katlanır olan model şu:
    http://www.erdoganlarbisiklet.com/y.../hutchinson-26-2-00-spider-ts-skw-693842.html
    Benim sipariş verdiğim (katlanır yazmıyo zaten sitede benim dalgınlığıma gelmiş) Bikeandoutdoor'daki telli model şu:
    http://www.bikeandoutdoor.com/?HUTC...D=146&Tur_ID=500&part=urun_detay&Urun_ID=4311

Zaten aradaki fiyat farkını görüyorsunuz,ben sipariş verirken uygun fiyata buldum diye seviniyordum halbuki ikisi farklı ürünlermiş. :) Sonuç olarak gelen bu lastiği bisiklete takmadım sıfır olarak uygun fiyata satıp katlanır olan modelinden bir çift almayı düşünüyorum parayı ayarlayıp.Delta'da aynı lastiğin katlanırı var fiyat da güzel sadece 1.85 ( http://deltabisiklet.com/default.aspx?_Args=_ProductInfo,3790,OdesisMc )kalınlık toprak zeminde sıkıntı yaratır mı düşünüyorum halihazırda da gerçi bisiklette 1.95 var sizce ne yapmalıyım? :)

12. Derviş Özcan

Bisiklet:
    Cervélo
    Seviye:
    bana sorarsanız dağ bisikleti lastiği en az 1.95 olmalı.ondan aşağısı birde hidrolik kullanıyorsanız çok dengesiz oluyor.

13. ozan erdem

Bisiklet:
    Canyon
    Seviye:
    forumdan maxxis crossmark 2.1+hutchinson bulldog 2.1 almıştım yardımcı olan herkese teşekkürler. . .

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.