Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

hussar (acera) mı yoksa kron xc 1000 mi ACİL

Konu, 'Amoeba' kısmında gkn4444 tarafından paylaşıldı.

1. gkn4444

gkn4444 Yeni Üye

arkadaşlar görünüm olarak hussarı ama teknik olarak kron u daha iyi gördüm belki yanılıyorum çok anlamadığım icin acil yardımcı olursanız sevinirim
    birde 3 senedir bianchi focus kullanıyordum daha profesyonel bir bisiklet e binmek istiyorum acaba bunlar yeterli olurmu yoksa başka önerileriniz olurmu

2. mcaliskan23

mcaliskan23 Bisikletkolik

Seviye:
    Hussar çok sağlam bir kadro ve bence görüntü olarak bir numara bir sanat eseri gibi. Ancak biraz ağır eğer zorlu parkurlarda binmeyecekseniz daha hafif olan Sedona 771 tercih edebilirsiniz Kron XC 1000 de güzel ama benim pek bilgim yok bu bisikletle ilgili bir de fiyat mevzuu var tabi oda çok önemli

3. gkn4444

gkn4444 Yeni Üye

fiyat lar üç aşşagı beş yukarı aynı daha simdi baktım 425 dolar hussar a diyorlar 771 sedona da 550 ytl civarı ama hussar gerçektende sanat eseri gibi

4. JUDASSS

JUDASSS Yeni Üye

Seviye:
    slm bende baya araştırmalar sonunda HUSSAR da karar verdim ve aldım,diğer markaları bilmem fakat bu ayarda ekipmanları olan bisikletler arasında seçilebilecek tek bisiklet diye düşünüyorum şahsi fikrim,çokta memnunum oldukça iyi bir bisiklet tavsiye ederim:in:

5. gkn4444

gkn4444 Yeni Üye

Eyvallah çok saol.bi de nezaman kaça ve nerden aldın??

6. JUDASSS

JUDASSS Yeni Üye

Seviye:
    kızıltoprakta kaçkar bisiklet var stadın arka tarafında ordan aldım sende ordan alabilirsin tabi istersen fiyat 425 dolar ve peşin fiyatına taksit yapıyor ordan düşünebilirsin istersen...

7. semihcelikoglu

semihcelikoglu Forum Demirbaşı

Seviye:
    Diğerlerini kullanmadım yorum yapamam ama hussar gerçekten çok iyi performansa sahip bence.Görüntü olayı apayrı bakmaya doyamıyorum.Donamım olarak ise diğerlerinden kesnlikle geride değil.Şiddetle tavsiye olunur.

8. rrhayabusa

rrhayabusa Yeni Üye

Seviye:
    selam arkadaş lar bende hussarı sevdim ama ağırlık için hangisi iyi¿ bilen varmı.kron daha basit gibi ...

9. mehmet_svm

mehmet_svm Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    Hangisi içine siniyorsa,hangisinden hoşlandıysan onu al,aşağı yukarı aynı ozellikteler,

10. rrhayabusa

rrhayabusa Yeni Üye

Seviye:
    bana tasarım değil teknik lazım tasarımla endo side drop yapılmaz tecknikle olur bu işler.Zaten amaç tasarım olsaydı.show car lar gibi bişi ler çıkardı. nedersiniz türkiye pazarında;
    * xc1000 mi
    * hussar mı

11. Selim Çam

Selim Çam Onursal Üye

Seviye:
    Özellikler alt alta yazıldığında Amoeba Hussar donanım olarak daha iyi Kron xc 1000 ve Sedona sd 771'den de.. Hem de kadrosu cidden sanat eseri gibi.. Bir de kadrosunun sağlamlığından çok bahsediliyor..

12. freeride man

freeride man Yeni Üye

Seviye:

Büyük harf kullanımı için forum kurallarını okuyunuz.......

13. jimi1984

jimi1984 Kıdemli Üye

Seviye:
    Aslında şu iki bisikleti aynı anda test edip karşılaştırmak lazım...
    Herkez kendi bindiği markayı övüyor.."Bende iyiki hussar almamışım Kron 5 basar" derim ama hussara hiç binmedim :)

Bu yüzden böyle bir yorum yapmam :)

14. tahir_90_

tahir_90_ Yeni Üye

Hussar görüntü olarak ta güzel donanım olaraktan ben kron xc 1000 alcaktım 550 ytl ama şimdi hussarı görünce daha hoşuma gitti şimdi hussar alıcam 600 ytl hem daha güsel hemde kron dan daha iyi arada 50 ytl le oynuyo!...:D

15. Bahadir.Karaca

Bahadir.Karaca Kıdemli Üye

Seviye:
    hussar ya da xc 1000 hangisi bilmiorm. kron kadrolarıyla ilgili bi kaç yorum okudum ve hoşuma gitmedi. bilgisi olan varsa ltfen.:in:

16. anduril1252

anduril1252 Yeni Üye

ben iki gun once hussar aldım gercekten cok memnunum 12 - 13 kilo civarında.kron a hic binmedim ama hussar alırsan kesinlikle pisman olmazsın.sukru saracoğlunun arkasındaki bisikletciden aldım bende elcikleri degistirtdim suluk ve sigma hız gostergesi taktırdım.hepsi birlikte 530 ytl tuttu.bisiklet gercekten cok guzel

17. Hasan Çağri

Hasan Çağri Onursal Üye

Bisiklet:
    Specialized
    Seviye:
    Hussarın kadrosu gerçekten çok sağlam boyasının desen dışında sağlamlığıda çok iyi (sökmek için 1hafta kadar uğraştım) ... Onun dışında Üzerindeki xcm maşa XC1000 dekinin yeni modeli... Son olarakta XC1000 gidon boğazı sele borusu zoom marka iken hussarın ki Amoeba nın kendi ürünleri... Fyatlarıda aynı

18. soneryen

soneryen Onursal Üye

Adı:
    Soner
    Bisiklet:
    Giant
    Seviye:

Kaçkar bisiklettekinin vitesi shimano altus görünüyor. Buyrun link vereyim.
    http://www.kackarbisiklet.com/tr/urun_detay.asp?productID=578&cat=Bisiklet

bende almayı düşünüyorum ama kaçkar bisiklette vites altus göründüğü için kafama takıldı bike & autdoor da hepsi acera görünüyor. Bunda bir iş var. http://www.bikeandoutdoor.com/

19. ufukengin

ufukengin Yeni Üye

Seviye:
    Erdoğanlar Bisiklette de Acera gözüküyor..(bir işi doğru düzgün yapın yaw.. altı üstü 2 özellik yazacaklar onuda yazamıyorlar)

20. soneryen

soneryen Onursal Üye

Adı:
    Soner
    Bisiklet:
    Giant
    Seviye:
    Selam bende arkadaşa katılmakla beraber şahsı fikrimi sunayım:

Buradaki uzun araştırmalar ve forumdaki daha önce bu konuyla ilgili defalarca açılan konulara istinaden Hussar almaya karar verdim. Bir kere Amoeba firması tüm bilgilerini ve kariyerini bisiklete adamış ve kendini sürekli geliştiren bir firma ve oldukça sağlam kadrolu bisikletler yaptıklarını öğrendim ve Hussar aldım. Avrupa yakasında olanlar Kaçkar bisikletin Ortaköy şubesine Anadolu yakasında oturanlar ise Kızıltoprak şubesine müracaat edebilirler. 425 USD peşin fiyatına taksitle satıyorlar. Başka yerden aldığınız taktirde biraz daha pahalı ve vade farklı alabilirsiniz. Bu sebepten dolayı Kaçkar bisikleti tercih etmenizi tavsiye ederim. Ortaköy'de Yusuf Abi var, çok ilgili ve alakalı, ben bisikletimi Cumartesi Sabah, Yönetici Halil İ. Öztürk'te vardı, Kahvaltılar eşliğinde çok keyifle teslim alıp ilk kontrolleri yaptık.