Husky Bızam

Merickagantek

Daimi Üye
Tepki
74
Bisiklet
Lapierre
Merhabalar husky bızam cadır almayı dusunuyorum fakat sızın bıldıgınız en uygun fıyata alabılcegım bır sıte var mı .Ben n11 den 277 lıraya (link) ama burda kargo alıcı odemelı yanı buda 290 tl yı bulur belkı gecer tam bılmıyorum ..Bana onerebılcegınız bır yer var mı arkadaşlar ??Yardımcı olan tum arkadaşlara teşekkür ederim şimdiden

Scudo

ogeday13

Aktif Üye
Tepki
73
Bisiklet
Diğer
Ben de alacağım aynı çadırdan araştırıyorum. Şu ana kadar en uygun fiyat hepsiburada.Com da 270 falan dı

• Beğen
Tepkiler: Merickagantek

murat16

Aktif Üye
Tepki
152
Bisiklet
Sedona
@Merickagantek Ben ilk mesajımı yazdığımda ilan faaldi. Hatta sadece 1 kez açılıp kullanıldığını ve çok iyi durumda olduğunu yazıyordu ilan sahibi. Satılmadığına göre büyük ihtimalle yeniden satışa koyacaktır.
Esen kalın.

• Beğen

Merickagantek

Daimi Üye
Tepki
74
Bisiklet
Lapierre
arkadaslar aynı fabrıkada uretıldıgı soylenen makalu bızam ıcın ne dersınız ???

Oğuzhan Y.

Forum Bağımlısı
Tepki
1.795
Başlangıç
1997—98
Bisiklet
Felt
@Merickagantek
Ben aldım ancak hiç kullanmadım. Ama Husky ile aynı çadır şüpheniz olmasın.

• Beğen

Merickagantek

Daimi Üye
Tepki
74
Bisiklet
Lapierre
@Oğuzhan Y. peki daha uygun fıyatlı olmasının ana sebebı nedır hanı acaba farklılıklar varda bundan mı kaynaklanıyor dıye suphe duyuyor ınsan :)

deathsidestory

Daimi Üye
Tepki
496
İsim
Cem
Bisiklet
Diğer
Ben Guntack diye bir firmanın sitesinden almıştım bu ürünü, kargo dahil 216 liraya gelmişti. Şimdi ne olduysa siteleri kapalı. Bu kadar ucuz satınca battılar herhalde :D Bu siteden baya alışveriş yapmıştım, şişme mat, baton, kamp bıçağı hep buradan alırdım. Kapanmış olmasına üzüldüm valla.

Edit: sitenin adı değişmiş; (link) olmuş. Bizam 2 kalmamış ama fiyatlar diğer sitelere göre yine çok uygun. Kamp ve av malzemesi alacağınız zaman bakmanızı tavsiye ederim.

• Beğen

serkanoz87

Daimi Üye
Tepki
197
İsim
serkan özdemir
Başlangıç
2015—16
Bisiklet
Cube
Bisiklet türü
Yol bisikleti
ürünü bugün aldım n11 den, çarşamba teslimat olacak, eğirdirde festivalde de hemen kullanma şansım olacak perşembe akşamı, ürün en çok satan modellerden ve herkes tavsiye ediyor. bende kullandıktan sonra kurulum kullanış vs yorumlarını paylaşacağım.

serkanoz87

Daimi Üye
Tepki
197
İsim
serkan özdemir
Başlangıç
2015—16
Bisiklet
Cube
Bisiklet türü
Yol bisikleti
dün aldığım çadır bugün bana ulaştı, kurumda bir arkadaşımla birlikte 5 dk içinde kurduk, rengini ve tipinin çok beğendik, kullanamsıda perşembeye nasip bakalım

Bertan T.

Daimi Üye
Tepki
65
Güzel bir ürün, arkadaşımın çadırı olmasından ötürü kullandım, çadır içi çok sıcak olmuyor, yani sıcaklık sirkulasyonu gayet güzel sağlanıyor. İç alan olarak biraz dar.

Bendeki çadır otomatik çadır diye tabir edilen hızlı kurulumlu çadırlardan, f/p nedeni ile seçmiştim, iç alanı daha geniş olduğu için kendi çadırımda tercihim bu oldu, zira kışın bisiklet sürmeme rağmen kamp kurmuyorum. 3 mevsim çadır ve tulum yeterli oluyor.

csuns

Üye
Tepki
13
İsim
Cem
Bisiklet
Cannondale
Arkadaşlar Makalu Bizam için ne dersiniz ? Husky bizam ile farkı yok dedi bugün mağazadaki arkadaş fakat 100lira kadar fiyat farkı var nedendir kullanan var mı ?