Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Hurda maşa - tel sorunu

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında furkan.zaman tarafından paylaşıldı.

1. furkan.zaman

furkan.zaman Hipokrat yeminli bisikletli

Adı:
    Furkan
    Bisiklet:
    Raleigh-USA
    Seviye:
    Herkese merhaba , kendime akort tezgahi yapmak istiyorum , bunun icin hurda bir maşa lazım ilk etapta sonra onu modifiye edeceğim , istanbul fatihteyim nereden bulurum acaba böyle bisey ?

Birde tourney bu tellerden hangi tipi kullaniyor acaba bilen var mı , bu kadar farkli tipte tel başı oldugunu bilmiyordum . [​IMG]

2. gok

gok Forum Bağımlısı

Seviye:
  3. furkan.zaman

furkan.zaman Hipokrat yeminli bisikletli

Adı:
    Furkan
    Bisiklet:
    Raleigh-USA
    Seviye:
    @gok tesekkur ederim paylastiginiz baslik icin , bulundugum yerde son senem ve buradan tasinirken boyle buyuk seyleri goturemeyecegim , benimki beni bir sene idare edebilecek amator olarak kullanacagim bir akort sehpasi olacak , bir nevi hobi icin yani , bu kadar profesyonel calismaya vaktim de yok diyebilirim . bana gerekli olan sey hurda ,kullanilmayan bir maşa su an , bulabilirsem demirciye goturup bir iki kaynak yaptiricam sadece. Evde de pas cozuculerle iyice parlattiktan sonra tamamdir .

Bugun mahalle arasinda bir bisikletciye gittim bazen oluyor hurdaya veriyorum dedi , bakalim baska bir bisikletcide bulurum belki

4. Uğur Can S.

Uğur Can S. 13. Gezegen

Adı:
    Uğur Can Saraçoğlu
    Bisiklet:
    Scott
    Seviye:
    Hurda maşa için mahalle bisikletçilerine uğrayın :) Vites teli içinse son sıradaki 'D' kodu verdiğiniz tel başına sahip tel işinizi görecek olan.

furkan.zaman bunu beğendi.