Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Huffy made in usa

Konu, 'Bisikletlerimizin Fotoğrafları' kısmında Özgün ÇETİN tarafından paylaşıldı.

1. Özgün ÇETİN

Özgün ÇETİN Forum Demirbaşı

Seviye:

Bu da benim yol bisikletim onunlar büyük planlarım var ama bakalım zman ne göstericek . bi ege akdeniz düşüncem var

ben özgün yeni üyeyim saygılar.:)

Anıl Kuşaksız bunu beğendi.
  2. yusuf yuce

yusuf yuce Üye

Seviye:
    Ne mtb yarışlarına girecek bunula mtb de sonuncu olursun.

3. Özgün ÇETİN

Seviye:
    arkadaşlar yarış gibi bi amacım yok zaten ki bu bisiklet mtb bisikleti değil yol bisikleti lastikleri büyülttüm biraz mtb gb gözükebilir .

4. bislet

bislet Kıdemli Üye

Seviye:
    Yol bisikleti değilde hibrit şehir bisikleti gibi duruyor sizin bisikletiniz.26 teker ise mtb denilebilir.
    Kadrosu çok sağlama benziyor iyi sürüşler.

5. paramedik34

paramedik34 Forum Bağımlısı

Seviye:
    Merhaba;

Foruma hoşgeldin..

Öncelikle bir bisikletle uzun tur yollarına koyulma hevesini heyecanla karşılıyorum. Bu sende elindeki imkanlada olsa iki pedalla olan serüven heyecanını gösterirki hepimizinde bu forumda buluşma noktasıda bu sanırım.

Ama arkadaşların üslupları farklıda olsa bu bisikletle uzun yolda sana sıkıntı verebiliceğini söylemek istemiş olabilirler. Arkaya koyduğun bagajlıktan bisikletini iyice yükleyeceğini ve epey bir ağırla ulaşacağını düşüyorum. Bu da yola çıktıktan dakikalar sonra bisikletinin git gide dahada ağırlaşacağını ve kilometreler geçtikçe sürüş konforunun dahada bozulacağına emin olabilirsin.

Söylemek istediğim ciddi anlamda tur planlıyorsan daha kaliteli malzemelerle ve altındaki ekipmanında daha sağlam olması gerekir. Bu demek değilki git 500 - 600 liraya bisiklet al. Daha cüzi miktarlarda bir orjinal mtb toplayabilirsin. Bunun için forumda araştırma yapmalısın ve bence planlarını biraz erteleyebilirsin.

Bu topladığın bisiklet gözüme çok sağlam gibi görünmedi.

En güzel bisikletler senin olması dileği ile.:in:

bislet bunu beğendi.
  6. Ozzgurr

Ozzgurr Bisikletkolik

Seviye:
    Benimde yillar evvel Huffy marka bisikletin vardi. Masraf yapmadan iyi dusun bence, bisiklet gorundugunden daha zayif cikabilir.

7. Özgün ÇETİN

Seviye:
    önerileriniz ve iyi dilekleriniz için sağolun bisikletimin iyi olmadıgını bende biliyorum ama sonuçta bu bir sevda ve bende yola çıkmakta oldukça kararlıyım.Tabi ki önerileriniz benim için her zaman çok değerli , onları hep dinleyeceğim.Daha yolun başındayım ve öğrenecek çok şeyim var . yardımlarınızı esirgemeyeceğinizden hiç şüphem yok.

Özgün