Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

İptal Edildi HSB Atölyesi:"Simplon Kadro".

Konu, 'MTB Bisiklet İlan Arşivi' kısmında Raven_35 tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Raven_35

Raven_35 Onursal Üye

Seviye:
    Merhaba arkadaşlar
    Elimde bulunan Simplon kadro satılıktır.Simplon Myhtos WC modeli.9044 T6, soğuk dövme borulara sahip zirkonyum kadro.3 kez dipçiklenmiş.100 mm maşa uyumlu 70 derecelik kadro.Türkiye'de bu geometriye sahip kadro bir elin parmaklarını geçmez.Dünya'nın en rijit kadroları arasındadır.Sürüş keyfi bambaşkadır.80 mm maşalarla yokuşları kendi çıkıyormuş hissi oluşabilir. Kadronun yanında FSA 36 ACB(Seramik rulmanlı) tam entegre furş takımı,kule spacer,kadro kulağı,sele kelepçesi verilecektir.Özel olarak altın sarısı kulak getirttim yurtdışından.Sele kelepçesi de altın sarısı.Kadronun çıplak fotorğraflarını koyuyorum boyandı diye güvensizlik oluşuyor.Simplon kadrolar Türkiye'ye boyasız geldiler.Önceki boyası sökülmüştür.Şu anda boyasızdır.Alıcıların istediği renk doğrultuda eloktrostatik boya yapılacaktır.Elimde olan renkler Soğan kapuğu turuncu,kan kırmızısı,transparan bukelamun kırmızı-vişne-siyah,mat metalik gümüş,parlak ve mat siyah,sedef beyazı.Fiyat 550 Liradır.Kargo tarafımdan karşılanacaktır.

İşte resimler:

2. Raven_35

Raven_35 Onursal Üye

Seviye:
    İlan günceldir.

3. abdullah yücel

abdullah yücel Misafir

kardeş ben bu sitede daha yeniyim. sitedeki fiyatları görünce şok oldum. mesela senin verdiğin fiyat çok pahalı değilmii?? bu fiyata bisiklet alınır. bana biraz yardımcı olabilirmisin?

4. bençizdim

bençizdim Üye

Seviye:
    kadronun boyu ve ağırlığı konusunda bilgilendirir misiniz? teşekkürler

5. borab

borab Forum Demirbaşı

Seviye:
    Kadronun resmi sitesi aşağıda.
    Türkiye'de satışı olmayan bir marka
    Bisikletlerinin satış fiyatı yüksek ve bir o kadarda kaliteli...

http://www.simplon.com/home.html

Aynı kadronun 16" boyunu kullandım şu anda Giant xtc3 kadrom var ama Simplon daha Rigit bir kadroydu..

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.