Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Hostel II , The Fountain , The Condemned

Konu, 'Serbest Kürsü' kısmında bisikletci tarafından paylaşıldı.

1. bisikletci

bisikletci Bisikletkolik

Seviye:
    Hostel 2 ve The Fountain DVD lerini alıp izledim .. 2 side gerçekten süper film ..

Hostel 2 ; ilkinden çok daha fazla şiddet ve inanılmaz sahneler var. Kanınızı donduracağına eminim .. İzlerken benim bile içim bi tuhaf oldu. Film Hostel 1 in devamı olarak başlıyor , birinci bölümde kurtulan hernandez yine ikinci bölümde kısa bir rol alıyor.. Anlatmayım izlemenizi tavsiye ederim .. Yanlız +18 ... Yapımcı firma Lionsgate ...
    http://www.hostel2.com/

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

The Fountain ; Hugh Jackman ve Rachel Weisz baş rollerde oynuyor .. 3 paralel dünyayı anlatıyor.. Özellikle aşk filmleri ve duygusal filmlerden hoşlananlar için etkileyici bir film .. Film biraz zihni zorluyor ama sonunda anlıyorsunuz .. Yapımcı firma Warner Bros.
    http://thefountainmovie.warnerbros.com/

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

The Condemned ; Henüz vizyona girmemiş bir film , Aksiyon ve gerilim tarzında. Dvd sini henuz bulamadım ama bu filmi sinemada izlemeyi tercih ederim.. Aksiyon ve gerilim tarzında .. 10 kişiyi ıssız bir adaya helikopterle atılıyor .. 10 şişi savaşıp 9 kişi ölüyor ..
    http://www.watchthemdielive.com/

The Condemned in fragmanını izleyin derim ve tabi sitesinede mutlaka bi göz atın .. Sonlarda Eminem & 50 Cent & Cashis & Lloyd un düet yaptıgı you dont know parcası çalıyor. Sanırım film müziği süper uymuş ..

ismailofli ve Murat CER bunu beğendi.
  2. ismailofli

ismailofli Bisikletkolik

Seviye:
    Daha Hostel I' i bile seyredemedim...:(
    Paylaşım için teşekkürler...

3. Alican

Alican Bisikletkolik

Seviye:
    Fountain'in ask ve duygusallikla fazla bir alakasi yok...
    Tamamen Felsefi bir film...Arasina biraz oyun katilmis sadece...

Ve muhtesem oldugu da bir gercek...

Darren Aronofsky imzali olmasi beni ceken ilk yaniydi(bkz. Requiem for a Dream)
    Muzikleride Requiem for a Dream'in Soundtrack ini hazirlyan Clint Mansell dan...

Filmi ve Soundtrackini edinmeniz siddetle tavsiyedir;)

4. bisikletci

bisikletci Bisikletkolik

Seviye:
    Tha Fountain için ; Walla bi adamın karsının ölümünü engellemek için verdiği bi savaş var. Bana duygusal geldi bu ..

5. Alican

Alican Bisikletkolik

Seviye:
    Ok, demekki filmde ki kavram goreceli algilanabiliyor:)

O savas benim icin filmdeki kucuk oyun...Bana gore hayat agacini anlatmasi ve bunu yansitmasi ana konu...Herkese gore degisir..;)

Iyi gunler...

6. bisikletci

bisikletci Bisikletkolik

Seviye:
    The Condemned i izledim dün ( netten indirme ) , gercekten guzel aksiyon dolu bir film .. Zaten başrolde Steve austin olması yeter benim için ..

xcangel bunu beğendi.