Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

hoptown 12,7kg.

Konu, 'Katlanır Bisikletler' kısmında Yüksel K. tarafından paylaşıldı.

1. Yüksel K.

Yüksel K. Yeni Üye

Seviye:
    Merhaba Arkadaşlar,

Bugün decathlon'da btwin hoptown katlanır bisikleti kısa bir süre inceleme fırsatım oldu.Uzun zamandan beri katlanır bisiklet almayı düşünüyorum.Btwin markası hiç aklımda yoktu.Fakat bugün fikrim değişir gibi oldu.
    Sizlere bugünkü test sürüşümden birkaç detay bahsetmek istiyorum.
    1)Bisikletin dıştan görünüşü gayet sağlam,estetik duruyor.Güven veren bir duruş sergiliyor.
    2)Kullanılan malzemeler(Gidon,sele, kadro vb.) kaliteli malzemeden yapılmış ve hiç ucuz ve basit durmuyorlar.
    3)7 vites seçeneği ürünü hafif yokuşlarda da kullanmaya olanak tanıyacak izlenimi verdi.Pek tabi ki bisikletin ağırlığı da önemli etken.Etiketinde 12,7kg yazıyor idi.Elime alıp tarttığım zaman çok ağırmış hissi vermedi.Daha önce Tern markalı bisikleti kaldırdığım zaman sanki daha ağırmış gibi geldi.
    4)Katlanır bisikletin kolay bir şekilde katlanıyor olması gerekir.Fakat benim mi beceriksizliğim yoksa bisikletin kendi aksamından mı kaynaklı kolay bir şekilde katlayamadım.(Tek aklıma takılan konu bu)
    5)Çamurluk takılmış olması çok iyi.Çünkü şehir içinde iş elbiselerinizle kullanırken çamur sıçramasını istemezsiniz.
    6)Gelelim fiyatına 799,00Tl etiket koymuşlar.Bence makul.

Acaba sizler ne dersiniz?

cagdasgulcehre bunu beğendi.
  2. Bülent Ovacık

Bülent Ovacık Yeni Üye

2 yıldır kullanıyorum. Hiç bir şikayetim yok.Vitesler yeterli. Katlanma sırasında da sorun çıkmıyor.

Yüksel K. bunu beğendi.
  3. Yüksel K.

Yüksel K. Yeni Üye

Seviye:
    peki bu bisikletle yokuş çıkışları nasıl?