Hope Pro 2 almak istiyorum..

ErhanYılmaz

Daimi Üye
Tepki
299
arkadaşlar rulmanlı göbeğe geçmek istiyorum..32delik 6vida disk uyumlu göbek istiyorum..yabancı bir sitede Hope Pro 2 gördüm fiyatı bana uygun geldi ve çok şık doğrusu..toplam bana maaliyeti 450ytl olacak..tavsiye edermisiniz.? yada bu bütçeye nasıl bir rulmanlı göbek seti tavsiye edersiniz.? saygılar

(link)(link)
alışveriş sitesinin linki,ni aşağıya atıyorum
(link)

• Beğen
Tepkiler: Şerif Şentürk
Scudo

Hasan Çağri

Forum Bağımlısı
Tepki
4.701
Bisiklet
Specialized
Ben şahsen kullandım ve kullanan benden başka 3 kişi daha biliyorum... Bildiğim hepsi memnun... Sende memnun kalırsın... Ama çok gürültülüdürler baştan hazırlıklı ol...

ZekiAlper

Forum Bağımlısı
Tepki
1.515
İsim
Antalya Downhill Özel Antrenör
Bisiklet
Specialized
Sana NOVATEC göbeklerini tavsiye ederim. Eğer bütçeyi kısıtlı tutup oldukça yüksek performans almak istiyorsan Bikeandoutdoor dan satış sorumlusu Gürkan arkadaşımız ile irtibata geçsen iyi olur sana yardımcı olurlar ayrıca ürünler ve çeşitleri hakkında oldukça geniş bir kaynak;)..

• Beğen
Tepkiler: ErhanYılmaz

ErhanYılmaz

Daimi Üye
Tepki
299
@Zeki.Alper

benim jantlarım 4.2d 32 delik Novatec alacaktım bikeandoutdoor,dan avid frenlerimi alırken murat usta ile görüştüm ama 32 delik özellikli yok maalesef :(

BF Okuru

Üye
Tepki
2
@ErhanYılmaz

Arka göbekten geliyor.Chris King ve Mavic'in göbeklerindendede var bu ses.Açıkçası çok hoşuma gidiyor o ses benim. Freewhell kısmı farklı olduğu için. başta rahatsız edebilir ama sonra alışırsın. ön göeğini kullanıyorum bende. bilyalı sisteme göre muhteşem bir fark var. hem sağlamlık hemde akıcılık bakımından.Fakat alırken dikkat et bildiğim kadarıyla siz QR maşa kullanıyorsunuz. Ama yukarıdaki resimdeki ön göbek 20mm sokma milli. Alırken QR uyumlu olmasına dikkat edin.

Ercan Bayram

Forum Bağımlısı
Tepki
1.518
Mavic ve Chris King den daha fazla ve hoş bir sesi var :)
Açıkcası bisikletle giderken yoldaki herkese ben geliyorum diyen bir ses ve ben çok memnundum hope pro2 lerimden :)
Sattım o ayrı bir konu..

• Beğen

BF Okuru

Üye
Tepki
2
@Ercan Bayram

Chirsin siren gibi sesi var fakat dediğiniz gibi Hope ProIIlerdeki o ses çok farklı ;) Mavicteki sese benziyor ama daha güçlü ve güzel ;)

ErhanYılmaz

Daimi Üye
Tepki
299
@gurkankas

hocam şu sesi tarif edermisin.? neye benziyor..cır cır diyemi çıkıyor ses...? :)

Eaworkz

Forum Bağımlısı
Tepki
1.561
ama çok sessiz ortamda kulak tırmalıyor :) ormanda ise süper bir ses tüm orman inliyor :)

• Beğen
Tepkiler: Ercan Bayram

Ercan Bayram

Forum Bağımlısı
Tepki
1.518
Aynen müzik gibi arada bir ters yönde bir tur çevirirdim pedalı corrr diye öterdi :D

BF Okuru

Üye
Tepki
2
@ErhanYılmaz

Cır cır? o mavic. bunda Corrrrr diye pedal çevirmediğiniz sürece devam eden muhteşem bir ses var :)

(link)

bu en iyi örneği sanırım sesin :)

temucin90

Forum Bağımlısı
Tepki
2.483
Bu seslerden sonra benimde alasım geldi :D . Ne güzel bir ses:eek:

ErhanYılmaz

Daimi Üye
Tepki
299
@gurkankas

(link)
valla süper.. dehşet bir ses.. en kısa zamanda bu göbeklerin kırmızı renklerinden alıcam çok tatmin oldum herkeze çok teşekkür ederim

• Beğen
Tepkiler: Ercan Bayram

Fırat Ayanyan

Forum Bağımlısı
Tepki
259
@gurkankas

:D :D BU ne ya öldüm gülmekten :D darbeli matkap gibi başlıyor sonra traktöre dönüyor süper bi sesi var :D

Güney Tuncer

Forum Bağımlısı
Tepki
2.838
Bisiklet
Giant
36 lı Novatech'i 130kg luk bir arkadaşım kullanıyor :) yani haddinden fazla sağlam göbekler. Çok hoşuma gittikleri için zamanında bir araştırma yapmıştım. Bu marka aslında joy-tech isimli bir uzakdoğu firmasının ürünlerinin ticari ismi oluyor. Bu firmanın envai çeşit ürünleri var. Seramik rulmanlı ve çok hafif üst model göbekleri dahi mevcut. Bu arada 32 li olanları da doğal olarak var, yalnızca buralara gelmiyor. Fiyat/performans olarak Hope lardan daha iyi kuşkusuz.

• Beğen