Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Hopa Batum Bisiklet Turu

Konu, 'Gezi, Tur ve Organizasyon Duyuruları' kısmında Soner U. tarafından paylaşıldı.

1. Soner U.

Soner U. Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Carraro
    Seviye:
    Arkadaşlar daha önce arabayla ahıska ve tiflis yapmıştım geçici görev nedeniyle Erzurumdayım hafta sonları turluyoruz fakat hazır gürcistan bu kadar yakınımdayken 3 arkadaş otobüsle hopa hopadan bisikletle hafta sonu turu yapmak istiyoruz fakat batum hakkında çok bilgiye sahip değilim haftasonu orada olacağımızdan kamp kurulabilecek yerler yiyecek içecek durumları nasıldır bilgisi olan arkadaşlar paylaşabilirmi

2. Melih AÇIK

Melih AÇIK Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    selamlar. bende böyle bir tur düşünmüyor değilim. rize merkezde çalışıyorum. batum hakkında pek bilgim yok ama eğer uygun olursa sizin içinde, aranıza bende katılabilirim :)

3. Soner U.

Soner U. Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Carraro
    Seviye:
    tabi ki memnuniyet duyarız da nerede kamp yapılır nerede ne yenir gibi bilgilere ulaşabilsek bi plan yapıp gideceğiz de bulamıyoruz internette de çok birşey yok

4. Melih AÇIK

Melih AÇIK Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    aynı şekil bende pek birşey duymus değilim. fakat burdan geçen yabancı bisikletçileri ağırlıyorum genelde batumda kalıyorlar rizeden sonra. herhalde uygun yerler var kamp için. bende bi araştırıyım tekrardan.

5. Soner U.

Soner U. Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Carraro
    Seviye:
    işte hocam önemli olan o uygun yerleri belirleyebilmek gidince dil gerçekten sorun oluyor biz gürcüce bilmiyoruz onlar Türkçe/ingilizce vücut dilide bi yere kadar. Zaten kısa bir tur olacağından herşeyi netleştirip öyle gitmek istiyoruz ki kalan vakti daha iyi değerlendirebilelim...

6. Melih AÇIK

Melih AÇIK Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    hocam son durum nedir? bende soruşturuyorum ama kamp için net bir bilgi alamadım.