Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

HOLLANDA'dan selamlar

Konu, 'Akdeniz Bölgesi' kısmında Tarık Ss. tarafından paylaşıldı.

1. Tarık Ss.

Tarık Ss. Misafir

Herkese selamlar

Bende Hollanda'da bisiklet ticareti yapiyorum.Bisiklet surmek bir zevk!

Tarik SARSICI

2. Levent EROĞLU

Levent EROĞLU Üye

Bisiklet:
    b'Twin
    Seviye:
    Merhaba Tarık bey, hoş geldiniz. Hangi şehirdesiniz acaba(?), yolumuz düşerse bir bardak çayınızı içerim :)

3. Turan Babacan

Turan Babacan Bisikletkolik

Bisiklet:
    Bisan
    Seviye:
  4. Murat Cömez

Murat Cömez En yeni üye - Kayıt: Az önce

Adı:
    Murat Cömez
    Bisiklet:
    Cube
    Seviye:
    Selam Tarik bey, foruma hosgeldiniz, yurtdisindan üye görmek cok güzel. Hangi markalarin ticaretini yapiyorsunuz, ögrenebilirmiyim? :)

Bence de bir ugrayin derim, nasil olsa gavelsbergden hollandaya pek bir yol yok. :)

Levent EROĞLU bunu beğendi.
  5. Tarık Ss.

Tarık Ss. Misafir

Merhaba Levent bey
    Tesekkur ederim Oss'ta oturuyorum.Tabiki nedemek beklerim siz nerden Dortmund yakin oturuyorsunuz sanirim

6. Levent EROĞLU

Levent EROĞLU Üye

Bisiklet:
    b'Twin
    Seviye:
    Evet Murat bey, uzak bir yol değil. Ayrıca Sadece Türkiye'de değil, forumda birçok ülkeden arkadaşımız mevcut. Hem yakınlarımızda olanlarla tanışmak ve gezmek, hemde uzun turlara çıkan arkadaşlarımıza yardımcı olmak adına ağı genişletmek lazım. Herşeyden ziyade, yol üstünde bir dostun çayını içmek bile insana büyük keyif veriyor. Bende bisikletime kendi başıma bakım yapacak bilgiye ulaştıktan sonra kısa turlara çıkmayı ve ardından Hollanda, Belçika, Lüksemburg gibi yakın ülkelere tur yapmayı düşünüyorum :)

Ben Gevelsberg'de oturuyorum, Dortmund' 30 - 35 Km. İnşallah yolumuz düşerse uğrarım, sizde bu tarafa gelirseniz haberleşiriz.

7. mustafa tanrıverdi

mustafa tanrıverdi Aktif Üye

Bisiklet:
    Merida
    Seviye:
    Tarık Bey merhaba,
    Mayıs 2. haftası kısmetse Hollanda' ya tura geliyoruz. Tavsiyelerinize ihtiyacımız var.

Mesut coskun bunu beğendi.
  8. Murat Cömez

Adı:
    Murat Cömez
    Bisiklet:
    Cube
    Seviye:
    Uzak olmadigini cok iyi biliyorum, ben wattenscheid de cok giderim sene de en az 2-3 defa ayrica dogum yerim de NRW Detmold'dur. Insallah birdahaki gelisim de sizinle tanismak isterim. Wattenscheid Gevelsberg arasi sanirim 40km civari olmasi gerek. Ayrica düsüncelerinize katiliyor ve destekliyorum. Insallah planladiginiz turuda yakinda gerceklestirirsiniz.

NOT:Tarik beye de sorusormustum ama cevap vermedi, kimbilir belki kabul edersen seninle tanisdigimizda beraber yanina gideriz ve cevabimi orada alirm.:)

9. Soner Közen

Soner Közen Sorunsuz üye

Bisiklet:
    Canyon
    Seviye:
    Murat abi ,tarık bey üyeliği en kısa sürede iptal olan kişi olarak forum tarihine geçti mi acaba :) ?

10. Levent EROĞLU

Levent EROĞLU Üye

Bisiklet:
    b'Twin
    Seviye:
    İnşallah tanışırız Murat bey, çok memnun olurum. Dediğiniz gibi yakınız, bilgilerinizden istifade ederim :) Tarık bey ticaretle alakalı bir konu olduğu için mi yazmamış yoksa gözünden mi kaçmış bilemedim, ayrıca üyelik isminde çizgi olmuş bir problem mi var acaba?

11. Murat Cömez

Adı:
    Murat Cömez
    Bisiklet:
    Cube
    Seviye:
    Soner gecmedigse bile yakinda gecer herhal de.:) Bence ya bir sorun var yada yönetim IP-Adressinden bir sey ortaya cikarmis olabilir.

Insallah, gelecegim zaman özelden yazarim sana. Senin yolunda stuttgarta düserse buyur gel ve misafirim ol, beklerim. :)

Levent EROĞLU bunu beğendi.
  12. Murtega

Murtega Fájdalmas

Adı:
    Murat B.
    Bisiklet:
    Merida
    Seviye:
    Gurbetçiler başlığa toplanmışken fırsattan istifade birşey sorayım. :D Haziran başı Budapeşte'den Eurovelo 6 ile Viyana'ya, oradan da Eurovelo 9 ile Maribor ve nihayetinde Bohinj ve Bled'e varan bir tur yapmak niyetindeyiz. Yalnız özellikle Eurovelo 9 ile alakalı internette pek bir harita yada açıklama bulamadım. Kendi offical sitesi bile çok yetersiz. Bildiğiniz bir kaynak mevcut mu bu rota hakkında?

13. Recep DOLGUNSÖZ

Recep DOLGUNSÖZ Aktif Üye

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    Sevgili Tarık.. hoşgeldin..

14. Levent EROĞLU

Levent EROĞLU Üye

Bisiklet:
    b'Twin
    Seviye:
    Çok teşekkürler, bende gelirim sizde gelirsiniz inşallah :) Çok memnun oldum.

Aslında forumun tanışma kategorisinde alt başlıkta yurtdışı üyeler için bir alt kategori olsa fena olmaz, nihayetinde Türkiye dışında birçok farklı ülkeden üye var gördüğüm kadarıyla :)

15. Soner Közen

Soner Közen Sorunsuz üye

Bisiklet:
    Canyon
    Seviye:
    Murat bey merhaba,
    Şimdi bu eurovelo organizasyonun belli bir geliri yok ama bildiğim kadarıyla bu rotaların haritaları satılmakta.Yaklaşık 10 euro olabilir.
    Ya da internette,benzer rotaları gerçekleştirimiş olanların bilgilerine başvurabilirsiniz.

örnek olarak
    http://www.amazon.de/EuroVelo-Atlantik-Rhein-Atlantic-Basel/dp/3936990395/ref=sr_1_1?ie=UTF8&qid=1395749216&sr=8-1&keywords=eurovelo+6+map

Bu haritaların bazıları gerçekten harika oluyor.Yol üzerinde yapabileceğin bütün etkinlikler,tarihleri vs bulunuyor.Ayrıca yol profili,alternatif yollar da bulunuyor.Bu haritayı incelemedim ama incelediğim diğer almanya içi haritalar çok güzeldi.Bunu da yorumlara bakarak anlayabiliriz

16. Murtega

Murtega Fájdalmas

Adı:
    Murat B.
    Bisiklet:
    Merida
    Seviye:
    Kaynak için teşekkürler. Eurovelo 6 ile alakalı bir sıkıntımız yok. Hem Macaristan'dan geçtiği için, hem de daha önce 60 km filan da olsa kullandığımız için rotaya aşinayız. Onunla ilgili elimizde bolca döküman mevcut. Asıl sıkıntımız Eurovelo 9 ile. En azından gitmeden önce Viyana'dan tam olarak nereden geçtiğini öğrenmek lazım. Daha önce Viyana'da bir kez yolu şaşırmışlığımız var, yenisi yaşansın istemiyorum. :) Sanırım internetten basılı bir kaynak siparişi vermekten başka çözüm yok. Rota buradan geçmediği için kitapçılarda da bulunmuyor. Ya da Türk usulü sora sora bulmaya çalışacağız. Daha zamanımız var. Araştırmaya devam...

Bu arada konuya yazmam gerekiyormuş ki şimdi şöyle bir sayfa buldum: http://ridewithgps.com/routes/1132724

17. Nur Sait Deniz

Nur Sait Deniz Yeni Üye

Bisiklet:
    Bianchi
    Hayırlı olsun üyeliği iptal olmuş :) :) :)

18. Ömer KARAN

Ömer KARAN Onursal Üye

Adı:
    Ömer KARAN
    Bisiklet:
    Bisan
    Seviye:
    Bir arkadaşa bakıp çıkmış gibi olmuş. Galiba bisiklet ticareti yapıyor olduğunu belirttiği için olsa gerek.

ufuk şimşek bunu beğendi.
  19. Ömer D.

Ömer D. Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Dahon
    Seviye: