Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Hobi olarak minik helikopter aldım

Konu, 'Serbest Kürsü' kısmında Cüneyt Y. tarafından paylaşıldı.

1. Cüneyt Y.

Cüneyt Y. Kıdemli Üye

Seviye:
    çok zevkli ilk başlarda kaza yapıyorsunuz ama sonradan alışınca bırakamıyorsunuz ben C*rr*four dan aldım 49,90 kullanması çoookk zevkli kumandadan şarj olabiliyor ve bilgisayardanda oluyor

2. tunahan beyhan

tunahan beyhan Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Carraro
    Seviye:
    Ben onlardan Yaklaşık 5-6 tane parçaladım :D Bi tanede büyük vardı onuda parçaladm pahalı bi hobi :D

3. Cüneyt Y.

Cüneyt Y. Kıdemli Üye

Seviye:
    bende sürekli koridorda kaza yapıyorum :) ilk tam jarj olduğunda indirip kaldırma çalışmalarına müsait olmuyor ama şarj azaldığında helikopter cin gibi olmuyor sakin sakin indirebiliyoruz :)

4. Ahsen Okyay

Ahsen Okyay Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Dahon
    Seviye:
    evet bende de var. İlk birkaç gün düzgün uçurucam diye canım çıkmıştı :) Evdeki koltukların deri kenarlarını çizik çizik yapmış kanat düşerken çarpınca hiç farkında değilim. Canım koltuklarda mahvoldu sayesinde :) Ama çok zevkli. Düzgün uçurmaya başladıktan sonra müthiş keyf veriyor. Yalnız küçük olduğu için kapı açılsa rüzgarında savruluyor :D Yani dışarda filan uçacak cinsten bişey değil. Sonrasında birgün motorundan değişik sesler çıkarak havadayken inmeye başladı. O günden sonra çalışıyor motoru ama o ses çıkıyor havalanamıyor :( O gün bugün koydum kitaplığa yatıyor :( Nedenini bilen varsa açıklarsa çok sevinirim bu arada.
    Uçağın hayırlı olsun.

5. Cüneyt Y.

Cüneyt Y. Kıdemli Üye

Seviye:
    aaa aaa aynı sorun bendede oldu motoru ısınıyor benimkinin ama artık kanadını parçaladım :D çok geç :D