HKK BMX TEAMden bir kaç bmx resmi

mac-bmxtreme

Daimi Üye
Tepki
196
şu kadro nası kırılıyo anlamıyom ........naaptın abi araba fln mı çarptı..camdan aşşağımı attın(bunların hepsi abartma) .....bi anlatsana nası kırıldı..merak ettim şimdi.......(kadromu kırılmasından çok korkuyorum.kırmamak için ne yapmak gerekir)

Scudo

dask-

Aktif Üye
Tepki
58
mevzuda oldu yaa kapıcı var bi tane mahallede laf yaptı üstüne attım bisikleti önce kafasına carptı sonra yere düstü bisiklet bi baktık gyro nun oldu bölgeden kırılmıs

mac-bmxtreme

Daimi Üye
Tepki
196
şaka mı yoksa gerçek mi :D:D:D:D eğer gerçekse bisikleti bir silah olarak sayabiliriz( çakı ,bıçak, sopa, mumçaku, job, kılıç, BMX):D:D:D:D:D:D:D:D:Dnası etkili mi bari?:D:D:D

dask-

Aktif Üye
Tepki
58
valla genelde sinan kardesim bıcak kullanıodu kapıcı için bugün bostu benim bisikleti kullandık kafa göz acmada birebir

b3b3t0

Daimi Üye
Tepki
121
ya kafa göz yarmayı boşwerinde resimdeki 3 bisikletin markasıda trek'mi ?

dask-

Aktif Üye
Tepki
58
bosverip vermemeyi sanmı sorcam önemli hea

neodim_bmx

Forum Bağımlısı
Tepki
451
bmximle artık dısarda rahat rahat dolasabılırm bırı bısı dedımı ındır kafasına aöa oldurursun adamı yahu sert atarsan:D:S:D

mac-bmxtreme

Daimi Üye
Tepki
196
yok abi fazla ileri gidersek bu sefer yanında BMX taşıma yasağı getirirler mazallah:D:D:D:D:D:D:D:D:D(oha iyice uçtum artık):D:D:D:D:D:D:D:D:D

bu arada birkan (yanlış hatırlamıyosam=önemli) ...kadrosu düz olan sarı bisiklet hoffman ep, diğer sarı ise gt zone, kırmızı olan ise trek subvert 99 (abi zaten bunların hepsi yazıyo bu konuda biraz daha dikkatli okusaydın görürdün eminim ama ben yinede yazdım) selamlar...........

• Beğen
Tepkiler: Hakkı Özen

emiryil

Daimi Üye
Tepki
143
Olumsuz yorum yapmayın bisikleti aldığım gibi çekildim yok reflektörler güzelmiş yok cartmış kılmış tüymüş istemez hiç yorum yapmayın öle yapıcaksanız bozuşuruz.

Hkk BMX Team
http://img217.imageshack.us/img217/1448/22032008uf6.jpg
http://img99.imageshack.us/img99/2664/23032008001tj7.jpg
Bu İnsana benziyen varlıkta ege :D
http://img521.imageshack.us/img521/1559/01032008009jz5.jpg

dask-

Aktif Üye
Tepki
58
hayırlı olsun kardesim güle güle kullan yanlız resimleri küçültmen gerek reisler uyarıolar küçültmezsen konuyu kitleyebilirler:):)

mek.usk

Üye
Tepki
22
hayırlı olsun 3 trek olması biraz zor ziraa biri gt zone,sarı hb,kırmızıda trek

dask-

Aktif Üye
Tepki
58
o bisikletler size ufak değil mi?

mac-bmxtreme

Daimi Üye
Tepki
196
waay emir hayırlı olsun ne diyelim (fotolar güzel) BMX süpermiş be acaba compe yerine opotion mu? olsam ne?????neyse artık imzana yazarsın hkk bmx team diye:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

mac-bmxtreme

Daimi Üye
Tepki
196
yok yok ben compe aliim baksana şu güzelliğe(beyaz optionda güzelmiş ama siyahı berbat)

(link)

emiryil

Daimi Üye
Tepki
143
saol kardeşim ya bana o kadar kötü dediler hareket yapılmaz felan dediler kasar dediler falan felan ama tamamen denge işi be zone felan almadım iykide çok küçük geliyodu bana çokta memnununm optiondan ;)

emiryil

Daimi Üye
Tepki
143
şimdi bak dün biz hakkı abiyle konuşuyorduk bisiklette güzel diye bişey yok iyi bisiklet diye bişey var onlar öyle söylüyor ve doğru görünüşe bakarsan işin zor binip en rahat ettiğin bisikleti kullanacaksın derim gerisi yalan

• Beğen
Tepkiler: Hakkı Özen

ghstrider

Aktif Üye
Tepki
32
emir sen benimkini al bence bırak optionu :D:D insana benzeyen warlık he görcem ben seni :D kanka hadi haraket ögret :p

mac-bmxtreme

Daimi Üye
Tepki
196
doğru evet ,ama compe kötü bmx değil sanırım optiom ayarında bişi ...........sen flat mı kasıyosun.yoksa ikisidemi(+street)

bu arada o peugeot 206 kimin modifiyeli olan.............