Hızlı ve Öfkeli 4 - Fast and Furious - 2009

Durum
Başlık tartışmaya kapatılmıştır.
Tepki
29
Orjinal Adı: Fast and Furious 4

Yönetmen: Justin Lin
Oyuncular: Vin Diesel, Paul Walker, Jordana Brewster, Michelle Rodriguez

Senaryo: Chris Morgan
Müzik: Brian Taylor
Görüntü Yönetmeni: Amir M. Mokri
Kurgu: Fred Ratkin, Christian Wagner
Tür: Aksiyon
Süre: 107 dk.
Yapım: 2009, ABD

Gösterim tarihi: 3 Nisan 2009

Resmi Web Sitesi: (link)

Editörün Notu: Yeni bölümde ilk bölümün dört ana karakteri bir araya geliyor ve Los Angeles sokaklarına geri dönüyoruz.

Konu: Eski dolandırıcı Dominic Toretto’nun (Vin Diesel) Meksika sınırından geçip orada kaçak olarak yaşamaya kalkışmasının üzerinden sekiz yıl geçmiştir. Artık Dominik Cumhuriyeti’ndeki bir sahil kulübesinde yaşamakta olan Dom’un yanında, ABD’deki geçmişinden kalan tek varlık olan biricik sevgilisi Letty (Michelle Rodriguez) vardır. Orada yepyeni bir yaşama başlamaya çalışır. Ancak kanun temsilcilerinin daima peşinde olduğunun da farkındadır.

Çok sevdiği bir insanın trajik ölümünden sonra Los Angeles’a dönen Dom’un, ajan Brian O’Conner (Paul Walker) ile ezeli kavgası yeniden ateşlenir. Ancak artık ortak bir düşmanları vardır. ABD’ye öldürücü maddelerin akışını sağlayan sosyopat ruhlu uyuşturucu kralına karşı mücadele edebilmek için güçbirliği yapmak zorundadırlar. Uyuşturucu kralını safdışı etmenin ve onun tarafından öldürtülen arkadaşlarının intikamını almanın tek çaresi, ikisi arasında yepyeni bir güven ortamı sağlanmasından geçmektedir.

Scudo

Görkem Kılınç

Forum Bağımlısı
Tepki
1.682
Harika bir film yapmışlar. Dominic Toretto (Vin Diesel) ve Brian O'Conner (Paul Walker) tekrar başrolde.

İlginç bir bölüm ise Tokyo Drift'den hatırladığımız Han karakterini canlandıran Sung Kang, aracının (RX-7) kaza yapması sonucu öldüğünü görmüştük. Hızlı ve Öfkeli 4 de ise hayatta.

Sahneleri, araçları vb. özellikler çok güzel. İzledim herkeze tavsiye ederim...

Tepki
27
ben filimi izledim gerçekten çok harika olmuş filmin sonuna göre devam edecek gibi görünüyor

Muhammed PINAR

Forum Bağımlısı
Tepki
175
altyazılı film sevmem bu filmin türkçesini bekleyemedim :D

2 defa izledim altyazılı şekli ile :D

Durum
Başlık tartışmaya kapatılmıştır.