Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Hırsızlar yakalandı ama...

Konu, 'Kayıp-Çalıntı İlanları ve Duyuruları' kısmında Hüesyin tarafından paylaşıldı.

1. Hüesyin

Hüesyin Üye

Adı:
    Hüseyin
    Bisiklet:
    Kron
    Seviye:
    Sadece, Antalya çalıntı bisikletler facebook sayfasında geçen hafta 6-8 bisiklet ilanı vardı,ve durum bu :(

Ayrıca burada bu tür malların satıldığı herkesin bildiği bir pazarda var.

14463126_10154567318688703_1764484438379921749_n.jpg

mariokaldato ve abseto bunu beğendi.
  2. vela2016

vela2016 Kıdemli Üye

Seviye:
    Yazıklar olsun... Hırsızların, namussuzların devri malesef. Onuruyla yaşamaya çalışanlara dar gelir bu ülke.

3. Fat1h

Fat1h Agresif

Adı:
    Fatih ÇAKMAKCI
    Bisiklet:
    Scott
    Seviye:
    Adalet sistemi bu işi çözemiyorsa bari insanlara bıraksın. Şöyle şiddetli bir dayak bu işi çözer.

4. NomadCRY

NomadCRY Ghost Kato 5

Adı:
    Emin Demircan
    Bisiklet:
    Ghost
    Seviye:
    Sarı baloncuğa adliyeye sevk edildi yazacağınıza serbest bırakıldı yazsanıza yiyorsa? Sevinmiştim ne güzel yakalanmışlar falan derken bir baktım ki son cümlede serbest bırakıldı yazıyor. Beklenen son, ne bekliyorum ki zaten bu ülkeden. Yazık...

5. MehmetAliB.

MehmetAliB. VivaVelo

Seviye:
    Merhaba hemşerim, Varsak'taki pazar mı o satış yapılan yer? Facebbok satış olayını tam bilmiyorum, açıklar mısınız?

6. Hüesyin

Hüesyin Üye

Adı:
    Hüseyin
    Bisiklet:
    Kron
    Seviye:
    @MehmetAliB. pazar günleri varsakta kuruluyor salı pazarın orda,salcano disk fren mtb geçen pazar 300 ama 200 verir diye bir arkadaş bisikletine benzeyen varsa bakması için resim paylaşmıştı facebookta satış yok . sayfanın ismi çalınan bisikletler antalya,ordan fotograflarla ulaşılmaya çalışıyorlar mağdurlar.

mariokaldato ve MehmetAliB. bunu beğendi.
  7. kity92

kity92 Yeni Üye

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    aynı durum benimde başıma geldi mağdur olmadım. 2013-2014 model salcano ng650 aldım 200 tl ye forumlara ve buraya resim koydum paylaştım ama sahibi çıkmadı hala. hatta korkmanıza gerek yok zaten bisikletin oluru okadar diyenler oldu. ama hala içim rahat değil bigün elemanın teki peşimden koşar abi bu bisiklet benim yaaa falan derse eve yürüyerek dönerim artık. sıkıntı şurda bisikleti çalan yakalanıyo 2-3 gün nezarette yatıp sonra çıkıyolar.

8. thieft3000

thieft3000 Yeni Üye

Adı:
    tolga
    Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    konuyla alakası yok ama rüzgar çetin bile serbest kalıyorsa bu ülkede bisiklet hırsızını kim tutuklasın.

Hüesyin bunu beğendi.
  9. Çetin ŞAHİNÖZ

Çetin ŞAHİNÖZ Bisikletkolik

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    Hırsızın parası yok ama katilin var..

10. Candan Biberci

Candan Biberci GökBörü

Adı:
    Candan Biberci
    Bisiklet:
    Trek
    Seviye:
    Nush ile uslanmayanı etmeli tekdir; tekdir ile uslanmayanın hakkı kötektir...

11. peacemaker09

peacemaker09 Yeni Üye

Adı:
    Fatih
    Bisiklet:
    Diğer
    Seviye:
    Eskiden polis karakolları vardı ve hırsızlar itina ile dayak atılırdı. Şimdi ise polis karakolu adı ise Polis Merkezi oldu ve Avrupa Birliği'ne gireceğiz diye dayak kalktı hırsızlık aldı başını gitti, hırsızlar polisten korkmaz dalga geçer oldu...zaten mahkemeler çoğu zaman pek ceza vermiyor salıveriyor, yüzüstü hırsızların hırsızlık anında yakalanıp mahkemece salıverildiğine bile şahit oldum... Hatta haberlerde görürsünüz 30 kez hırsızlıktan 50 kez hırsızlıktan yakalanmış hırsız diye boy boy gösterir ve hırsız kameralara sırıtarak polis merkezine girer Sonra adliyeye girer ve salıverilir... Bunun hırsızlığın kesin çözümü dayaktır ve başka yolu da yoktur Eğer hırsızın kolu bacağı kırılacak şekilde dayak yerse bir daha hırsızlık yapacak cesaret bulamaz zaten Avrupa birliğine de almıyorlar yani eski sisteme Dayağa geri dönülmesi gerekiyor başka yolu yok daha çok Hırsızları televizyonda gazetelerde sinir olarak canımız yanarak izleriz.... Eskiden böyle bir hırsızın 10 kez hırsızlık yapma ihtimali yoktu yani bu kadar hırsızlık yapsa zaten dayaktan öldürdü...

Hüesyin bunu beğendi.
  12. mşehirli

mşehirli Üye

Adı:
    Murat Şehirli
    Bisiklet:
    Merida
    Seviye:
    Hırsızlığı suç olmaması bizim hangi gelişmişliğimizi gösteriyor acaba? Ülke küçüğü de olsan ülke büyüğü de olsan fark etmiyor, serbest bırakılmak için. Hatta hırsızı savunan baş tacı edilebiliyor. Canım Türkiye'min yasaları ile nasıl yaşadığıma bazen inanamıyorum. Bu yasa koyucular neyin kafasını yaşıyorlar acaba?