Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Hidrolik fren sorunum

Konu, 'Frenler' kısmında murty tarafından paylaşıldı.

1. murty

murty Bisikletkolik

Bisiklet:
    Giant
    Seviye:
    Merhabalar daha oncede foruma yazmistim Magura eski model Hidrolik frenim yag sizdiriyor diye:in:
    Bugun sonunda kaynagini tam olarak tespit ettim ...Fren kolunun usutundeki yag haznesinin icinde bir tane ice dogru yumusak plastik var tam profesyonel anlamda adini bilmiyorum,vidalarla hazne kapagi kapatilirken vidayi asiri SIkmakdan oturu o plastik kisim hafiften kopmus ,kollari pompaladigim an oradan yag siziyor ...
    Sorun bu,yalniz isin zor tarafi ben bu parcayi bulamiyorum ,bugun bir makine bulursam fotograflamaya calisicam ,bu parca ekseriyetle cok onemli ,eger bulamazsam hidrolik malesef hurdaya cikiyor,bende bunu anlamis degilim dunya kadar para veriyoruz ,kucuk bir yirtik isi bitiriveriyor ,umut ediyorum forumdaki arkadaslara yardimci olurlar..:in:
    Tesekkurler...

2. gurkankas

gurkankas Onursal Üye

Seviye:
    yabancı sitelerde yedek parça satışı yapılıyor. onlara bi bak derim ;)

3. yusuf bekar

yusuf bekar Forum Bağımlısı

Seviye:
    bisikletçiye göster derim iyi anlayan birine

4. İsaAlp

İsaAlp Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Bulldog
    Seviye:
    Eğer freninizin modelini ve yılını biliyorsanız, maguranın sitesinde teknik destek bölümünden, freninizle ilgili servis el kitabının pdf sini indirin. Bu pdf dosyasında freninizle ilgili bütün parçaların sipariş kodu bulunur. İlgili parçayı bulup, sipariş kodu ile birlikte maguraya mail atarsanız, büyük ihtimal contayı size yollayacaklardır. Eğer frenlerin garantisi devam ediyorsa, ki magura 5 yıl sızdırmazlık garantisi veriyor, bedava bile yollayabilirler. Kolay gelsin.

murty bunu beğendi.
    murty

murty Bisikletkolik

Bisiklet:
    Giant
    Seviye:
    Cok tesekkur ederim ,ama benim sistemin 5 seneyi hayli hayli doldurdugunu tahmin ediyorum ,sitede aramaya basladim umarim bulabilirim