Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Hidrolik fren sistemi olan bisikletler

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında Batu54 tarafından paylaşıldı.

1. Batu54

Batu54 Aktif Üye

Adı:
    Batuhan
    Seviye:
    Selamlar yakın zaman işe gitmek gezinmek ve boş zamanlarda sahilde sürmek için bisiklet alıcam aklımda salcano life city 10 hd var görünüş olarak çok hoşuma gitti fren sistemi Shimano M355 hidrolik disk fren sistemi şimdi aklımdaki soru bu bisikleti zaten taksitli şekilde alıcam + olarak kask ışık yama seti gibi eşyalarıda alıcam hidrolik sistemin bakımı pahalı diyorlar bu yüzden biraz çekiniyorum açıkçası ,biraz bilgi alabilirsem sevinirim ayriyetten önümüz kış ağır yağmur veya kar olmadığı sürece işime yoluma bisikletle gidicem bu tip hava şartlarındada hangi sistem benim için iyi olur cevaplarınızı bekliyorum .

2. semihaydin

semihaydin Yeni Üye

Bisiklet:
    Whistle
    Seviye:
    Valla bakımı pahalı olur diyorlarda 2 senedir sadece bir kere balata değişimi yaptım. O da 60 liraya mal oldu. Onun dışında herhangi bir sıkıntı yaşamadım. Kaliteli V-Fren pabuçları da 5 - 10 değil hani. Ama Hidrolik yerine V-Fren tercih edersen daha ucuza bir bisiklet alıp artan miktarla ekipman toplarsın.

3. Batu54

Batu54 Aktif Üye

Adı:
    Batuhan
    Seviye:
    @semihaydin valla benim için hem güvenlik hemde kalite önemli yavaş yavaşta olsa ekipman toplarım ama bisiklet yeterki kaliteli olsun sanırım hidrolik sistemli bi bisiklet alıcam