Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Hidrolik fren bakım ve uyumu üzerine

Konu, 'Frenler' kısmında Bülent Gökmen tarafından paylaşıldı.

1. Bülent Gökmen

Bülent Gökmen Forum Demirbaşı

Bisiklet:
    Cannondale
    Seviye:
    Magura Julie hidrolik frenlerimi kısmetse bu yıl sonu yahut sezon başı bakıma tabi tutacağım. Kabloları sorun değil ancak

1) linkini paylaştığım ürünü TR de nerede bulabilirim? http://www.ebay.com/itm/Jagwire-Mountain-Pro-Disc-Brake-Hydraulic-Hose-Quick-Fit-Magura-Clara-Julie-/171221237936?pt=US_Brakes&hash=item27dd94c0b0

2) Jantımı güncellersem rotorları da değiştireceğim. Bu bağlamda ASHIMA Ai2 Disc Rotor nasıldır? http://www.ebay.com/itm/gobike88-Worlds-Lightest-ASHIMA-Ai2-Disc-Rotor-180mm-94g-RED-U73-/151327678114?pt=US_Brakes&hash=item233bd51ea2

Yorumlar için şimdiden teşekkür ederim.

2. MAD

MAD Üye

Bisiklet:
    Giant
    Seviye:
    Merhaba, Ebaydan alışveriş yapıyorum bence burada aramayın bu ürünleri Türkiyede bulmak zor olabilir Ashima disc test etmedim Güven konusunda shimano markasının ürünlerini söylerdim ama linkte ki ürün hem fiyat hemde donanım özelliği açısından denenebilir diye düşünüyorum

3. Bülent Gökmen

Bisiklet:
    Cannondale
    Seviye:
    İlk seti shipping dahil 21 usd ye alabiliyorum ki burada zaten zor bulunuyor.
    Ashima rotor hakkinda yaptigim kisa arastirmada yurtdisinda iyi yorumlar okudum ama tr de henuz alan olmamis. Sanirim alip ilk yorumu yapan ven olacagim.

GT-I9070P cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

4. Bülent Gökmen

Bisiklet:
    Cannondale
    Seviye: