Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Hidroliğe Geçmek

Konu, 'Frenler' kısmında Orçun TÜRK tarafından paylaşıldı.

1. Orçun TÜRK

Orçun TÜRK Yeni Üye

Seviye:
    Merhaba Arkadaşlar ..

hidroliğe geçmeyi düşünüyorum..bazı sorularım olacak ..öncelikle eldekiler :Weinmann Xprod-1 v uyumlu jant ,eksiltilmiş dikdörtgen kesitli teller ..yanılmıyorsam bu salcanolarda oluyordu 24 telli..

V fren shimano BR-M421 diye hatırlıyorum.. tip olarak far göremedim şimdi internetten baktım :)

st f60 kollar ..

Maşa rst-omni kaliper için ver var ..

arka kısım da da disk fren için mesafe var .. hatırladıklarım bunlardır .. bütçe 250 oolabilir(yukarıdakileri de satmayı düşünüyorum tabiki..)

nasıl yapabiliriz ?

herkeze selam ve başarılar ..

2. Emre Alp Özkurt

Emre Alp Özkurt Forum Demirbaşı

Seviye:
    2. el olarak toplasanız bile 250 tl'yi geçer. vites kolu,fren takımı,rotorlar,teker göbeği,belki jant teli değişmeniz gerekiyor. haliyle tekrardan jant dizilecek akort yapılacak eğer takma sökmeyi siz yaparsanız 250 tl'ye halledersiniz ama bisikletçiye yaptırırsanız en az 50 - 60 tl işçilik alırlar.

3. Cengiz Gökalp

Cengiz Gökalp Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Scott
    Seviye:
    en az 350 liraya mal olur . işçilik te ayrı bir dert. Yalnız her hidrolik fren aynı performansı göstermez.Aklında bulunsun

4. Orçun TÜRK

Orçun TÜRK Yeni Üye

Seviye:
    @ Cengiz , @ Emre teşekkür ederim .. eh bu işler böyle değilmi araştır , biriktir , değiştir..araştırıyorum sağolun .. :)

Cengiz Gökalp bunu beğendi.