Hic kullanilmamis Tioga Spyder Carbonite sele sok fiyata!

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Arkadaslar 2 hafta once aldigim selemi paraya acil ihtiyacim oldugundan
satmaya karar verdim.Kesinlikle hic bir surette kullanilmamistir hatta bisikletime bile daha takmaya firsatim olmadi.Aldigim fiyatin dusugune vericem.Seleyi aldigim yerin linkini veriyorum ayrintili ozelliklerini ogrenmek isteyen arkadaslar bakabilirler..Hafif aluminyum raylara sahip olup tamami karbondur.Agirlik verisi 140 grdir.Sifir fiyati yaklasik 72 sterlin,benim istedigim fiyat 145 tl kargosu Pttden bana ait olmak uzere ulkenin her tarafina gonderilir.:)
Not: resim kalitesi icin kusura bakmayin arkadaslar fotograf makinem arizali oldugu icin bilgisayarimin kamerasini kullanmak zorunda kaldim.Ama urun sifir oldugu icin kesinlikle bir sorunun cikmasi ihtimali yoktur.Herkese iyi forumlar diliyorum.

(link)

(link)
(link)

Scudo

Mutlu Celimli

Aktif Üye
Tepki
197
140 gr.... Aynı seleden bende de mevcut çok memnun olduğum parça. Rahat ve bir okadarda güzel gözüküyor.

Hatta yeni dizaynlısı çıkmış :)

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@Mutlu Çelimli

Evet selenin dizayni zaten inanilmaz, kullanmaya firsatim olmadi ama rahat gibi gozukuyo.Yeni dizayninda ise arka tarafi full bosaltmislar ama okudugum yorumlara bakilirsa, eskisi daha rahat olarak gozlemlenmis cogu surucu acisindan:in:

Eşref Canbaz

Daimi Üye
Tepki
21
bende spider marka olarak var gerçekten çok iyi bir sele hayırlı satışlar

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Acil nakit ihtiyacim oldugundan urunun fiyati kisa bir sureligine 100 tl omustur.

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Arkadaslar fiyat indirimi sadece 4-5 gunle sinirlidir bilginize..

ErdoganKesgin

Forum Bağımlısı
Tepki
994
@linguist2010

alıyorum seleyi, yarın sabah hesap numaranı bildir havaleni göndereyim.

adres bilgilerimi de konusuruz zaten

Erdoğan - 0533 928 37 09