Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

hibrid bisiklete schwalbe marathon green guard hs420 / maraton racer hs429 dis lastik

Konu, 'Tekerlekler' kısmında Muratcan G tarafından paylaşıldı.

1. Muratcan G

Muratcan G Yeni Üye

Adı:
    Muratcan Gökçe
    Bisiklet:
    Merida
    Seviye:
    merhabalar.
    merida crossway 20v modeli bisikletim var.
    uzerindeki lastikler baya dandikmis. sariyer civarlarinda zimba girip patlatti lastigi gecenlerde.

simdi patlagi yamatip sonrasinda ya schwalbe marathon greenguard hs420 veya schwalbe marathon racer hs429 almak istiyorum. su anki lastiklerimin performansini da alabilmek istiyorum. sanirim schwalbe marathon racer hs429 tam benim aradigim oluyor bu durumda ama turkiyede 700x35 olcusunde satan yer bulamadim. nerede vardir yurt icinde? bir de dayanikli midir hakikatten?

2. UtkuSener

UtkuSener Forum Demirbaşı

Bisiklet:
    Trek
    Seviye:
    bana sorarsanız lastiklerinize haksızlık etmeyin :D lastik teli veya zımba teli bisiklet lastiğinin 1 numaralı düşmanlarıdır. hele ki emniyet şeritlerinde bol bol bulunan parçalanmış otomobil/kamyon lastiğinden kalan teller schwalbe marathonu da patlatıyor. kauçuk kalitesi iyi olan bir lastiğiniz varsa marathon a geçmenizi önermem yani gereksiz yere masraf etmemeniz açısından söylüyorum bunları. onun haricinde ortalama bir lastik 5 defa patlarsa smart guard olan bir schwalbe 1 kere patlar.

3. Muratcan G

Muratcan G Yeni Üye

Adı:
    Muratcan Gökçe
    Bisiklet:
    Merida
    Seviye:
    valla patladiktan sonra baktim biraz, benim bisikletin uzerinde gelen lastik evet iyi performans veriyor hiz vs. bakimindan fakat, kolay patladigi yonunde cokca elestiri almis. gerci evet meridadan kotu bir sey beklemiyorum da...

bu jeller nasildir ya?