Heyyy Özgürlük!

Scudo

mariokaldato

En yeniden bir önce kayit olan adam
Tepki
34.466
İsim
Raşit Cumhur Çakın
Başlangıç
1980—81
Bisiklet
Merida
Bisiklet türü
Şehir - Tur
@yasrasari
Evet dostum malum fikirlerin adami " zülfü Livaneli" ustanin sarkisi ama kendisini sabah gazetesinde köse yazari olarak gördugumde onunda sosyalist gorunen bir burjuva oldugunu görüp " edriyııınnnnnnnn" diye haykirmistim :(

Konuyla ilintili baska bi yazim

+18

(link)

@Serkanep
Tabi ki alacaksn bunda problem yok yalniz tepe tepe kullanmaya alisinpta benim çamurluklarida pakete depeyim deme kırma benim kenindeyl marka camurluklari ahahahaha :D ZALIMSIN REIS

mariokaldato

Tepki
34.466
İsim
Raşit Cumhur Çakın
Başlangıç
1980—81
Bisiklet
Merida
Bisiklet türü
Şehir - Tur
@BF Okuru zoruna mi gitti sanki ? Beni kiskaniyorsun hih pehh

mehmetsunu

Kaldato ile sohbeti kestim.
Tepki
13.462
Başlangıç
2010—11
Bisiklet
Cube
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@BF Okuru

Of of of ki of of. Bunu ben bile yazmaya cesaret edemezdim KALDIRATO lu maryo. İşte asrın ayarı.

mariokaldato

Tepki
34.466
İsim
Raşit Cumhur Çakın
Başlangıç
1980—81
Bisiklet
Merida
Bisiklet türü
Şehir - Tur

BF Okuru

Üye
Tepki
2
@mariokaldato Posta gazetesi gibisin, onun da arasından sürekli reklam broşürleri vs. çıkar, sen de sürekli her mesajın sonuna bir konu sıkıştırıyorsun, bu ne yaman çelişkidir!

Not: @mehmetsunu saygılar bizden.

mariokaldato

Tepki
34.466
İsim
Raşit Cumhur Çakın
Başlangıç
1980—81
Bisiklet
Merida
Bisiklet türü
Şehir - Tur
@BF Okuru Benim elimen bu kadar geliyor. Trubunden atip tutacagjna buyur sen yaz biseyler, biz senin reklamina tiklayalim

Kaan.Özçelik

Forum Bağımlısı
Tepki
2.025
Bisiklet
b'Twin
@mariokaldato Genel anlamda üslubunuzu beğenmiyorum :) Ama bence özgürlük örneğin bisikletforum'da sadece söz söylemiş olmak için yapılan eleştirilere muhatap olmadan yazabilmektir.

Bir olumsuzluk ifade etmeye çalışmayarak söylemek isterim ki: Çok zaman insanlara sorular sorarak, değişik konularda düşünmeye sevk ederek ama bunu da polemik oluşturmaya meyilli şekilde yapıyorsunuz. Bu durumda karşınıza sürekli itiraz eden birileri çıkıyor. Bu münazaralar bir yere varsa, bizi bir adım ileri götürse gam yemeyeceğim. Sanki havanda su dövülüyormuş hissi uyandırıyor bende...

Uzatmayacağım çünkü yazdıklarım da yukarıda sözünü ettiğim anlamda sizin özgürlüğünüze müdahale kabul edilebilir rahatlıkla.

mariokaldato

Tepki
34.466
İsim
Raşit Cumhur Çakın
Başlangıç
1980—81
Bisiklet
Merida
Bisiklet türü
Şehir - Tur
@Kaan.Özçelik elestirinize saygim var abi , kesinlikle haklisin ama polemikten ziyade biz ona beyin firtinasi diyelim :) yok vazgectim demeyelim boyle beyin firtinasi olmaz olsun :D Beni elestirmekde bi anormallik yok , esas anormal olan benim zaten kendimi en cok hedef aldigimi fark etmemeleridir

Kaan.Özçelik

Forum Bağımlısı
Tepki
2.025
Bisiklet
b'Twin
@mariokaldato İşte benim film bu polemik/beyin fırtınası ikileminde kopuyor. Asıl amacınızın boş polemik yaratmak/forumu trollemek olmadığını biliyorum, ya da öyle düşünüyorum. Ama gel gelelim karşınıza çıkan kişilerle girdiğini tartışmalar da örneğin şu 2-3 mesajda karşılıklı yaptığımız gibi gerçek bir beyin fırtınası :) olmuyor ve genellikle (tabirimi mazur görün) bir atışmaya dönüşüyor. Anlatmaya çalıştığım budur.

BF Okuru

Üye
Tepki
2
@mariokaldato hem "hey özgürlük" diye başlık at, hem de yok onun piposu, şunun fuları, bunun zülfüsü, yok vay efendim bir kelime oyunları, beyin fırtınaları vs. alayını eleştir. Sana mı sınırsız bu özgürlük ben anlamadım ki!