Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

heyecanlı üye

Konu, 'İstanbul Avrupa' kısmında mehmet sargın tarafından paylaşıldı.

1. mehmet sargın

mehmet sargın Yeni Üye

Bisiklet:
    Corratec
    Seviye:
    önce herkese merhaba nisan 2006 dan beri pedal basıyorum çoğunlukla ataköy-yeşilköy florya arasında ama yaklaşık 2 aydır her hafta sonu belgrad ormanına gidiyorum bisikleti arabaya yükleyip. fakat halen bazı parkurların nerden başlayıp nerde bittiğini çözemedim varsa bilenler buluşalım pazarları sabah-öğlen gösterin bana sevabına.. ayrıca yola ataköyden çıkıyorum ve çoğunlukla bir bisikletlik yerim daha oluyor arabada, geçerken alırım kim olacaksa bana rehper...şimdiden teşekkürler

2. felis911

felis911 Bisikletkolik

Seviye:
    selam tanışmak güzel

3. Sinto

Sinto Onursal Üye

Seviye:
    selam ben de yeşilköydeyim

4. bikergrrl

bikergrrl Bisikletkolik

Seviye:
    Mack kardesim selamlar.. yesilbisikletten gursel ve ekibi her pazar belgrad yapiyorlar.. di... :D istersen bir yazis onunla, ciftehavuzlardan start aliyorlar araba ile.. olmadi orada bulusabilirsiniz, cok keyiflilerdir :D ama ben o kadar erken kalkamadigim icin onlara hic takilamadim daha :p :D :D

5. evrenolb

evrenolb Aktif Üye

Seviye:
    Merhaba,

Ben de geçen bahar dan beri aynısını (Pazar sabahları erken) ama Akatlar-Sarıyer-Beşiktaş-Akatlar yapıyorum arada Belgrad ormanına gidiyoruz. Aynı problem bende de var, sadece Ayvat Bendini ve Balıkçiftliğinin çevresini parkur olarak biliyorum daha çok binen arkadaşlar ormanın heryeri parkur diyorlar. Anladığm kadarı ile sizin de çocuklu bir aileniz var bu yüzden Pazar sabahı nispeten erken bizim yaşlarımıza uygun tempoda binen arkadaşlar ile bir gurup oluşturabilirsek çok sevinirim.

Bulent

6. bedo

bedo Bisikletkolik

Seviye:
    merhaba öncelikle hoş geldin biz de yeşilköydeyiz her pazar saat 8.30 da bakırköy metin bisikletin önünde toplanıp belgrada gidiyoruz

7. mehmet sargın

mehmet sargın Yeni Üye

Bisiklet:
    Corratec
    Seviye:
    bu kadar hızlı cevaplar beklemiyordum, herkeze tesekkürürler. terslik olmazsa bu pazar gidiyorum, erken orda olmaya çalışacağım belkide yeşilbisikletten gürsel ve ekibini yakalarım? eğer... kondisyonum elverirse onlara kuyruk olurum onlara..!!

8. mehmet sargın

mehmet sargın Yeni Üye

Bisiklet:
    Corratec
    Seviye:
    SİZ BELGRAD A PEDAL BASARAKMI GİDİYORSUNUZ YOKSA ARABAYLAMI

9. dagci

dagci Forum Demirbaşı

Seviye:
    selam hoş geldin

simoniuğur bunu beğendi.
  10. tolga_durudogan

tolga_durudogan Yeni Üye

Seviye:
    Mack ben de Bahcelievler'deyim, bu pazar -belki tek basima- Belgrad'a gitme planim var yolu kesfetmek icin. Tabii bir haritayla... Metin bisikletten cikanlari yakalarim belki.

11. mehmet sargın

mehmet sargın Yeni Üye

Bisiklet:
    Corratec
    Seviye:
    benim pazar programım tam netleşmedi ama gidersem arabayla gideceğim ormana, sabah saat 8.30 da neşet suyu mevkiinde bir gurup toplanır gurup geneline göre parkur belirlerler:in: . eğer istersen vede ben gidersem seni E-5 üzerinden çarşı mağzası önünden alırım ama sana nasıl ulaşırım ayrıca bu pazar anadolu yakası yeşil bisiklet gurubunun büyükçekmeceye turu var bana gelen e-mail aşşağıdaki gibidir...Bu Gezimiz km yapmak isteyenlereee.. .........

Etkinlik Tarihi : 10 Aralik

Bulusma Yeri : Sirkeci Gari ( A.Y sindan gelenler ile belli 1 saatte bulusup Eminonu'ne gecebiliriz,arzu edenler benimle haberlesebilir )

Baºlama Saati : 10:00

Parkur : Buyukcekmece

Program : Sirkeci'ye gelenlerle bulustuktan sonra,Bakirkoy yonune dogru pedal basiyoruz...Metin Bisiklet'ten ve diger katilacak olan pedalseverlerle birlikte sahil yolundan,önce Kücükcekmece ard¹ndan Buyukcekmece'ye padal basiyoruz...1 saat dinlenme,yemek ve ihtiyac molasi verdikten sonra ayni istikametten geri donuyoruz :)

Ayni Duygu ve Heyecani Paylasan......Tum Spor ve Pedalseverleri Gezimize bekleriz.....sewgiler :)

" Bol Sporlu ve Pedalli Gunler "

Etkinliklerimizde eldiven ve Kask takilmasi.............ONEMLE belirtilir.
    Hava raporlarina gore HAVA serpintili bulutlu 19* civarinda,duruma gore onlem almaniz faydali olacaktir.

12. mehmet sargın

mehmet sargın Yeni Üye

Bisiklet:
    Corratec
    Seviye:
    büyük çekmece turu detayları için arayacağın tel no Complete
    Sports*-Man
    0533 263 21 69