İptal Edildi Heybeli çanta ve bagaja ihityacım var...

Feyyaz Alaçam

Forum Demirbaşı
Tepki
619
evet arkdaslar haziran sonunda yapacagım türkiye turu için eksiklerimi tamamlıyorum.Elinde uygun fiyata Heybeli canta ve bagaj olan varmı aceba?
resim olarak da vermek istiyorum istedigim malzemeleri...

Scudo

bts.elektronik

Forum Bağımlısı
Tepki
777
çanta heybe falanda iyide uzun turlarda bulabilirsen eğer romörk müthiş rahat bişey bisklete fazla yük binmiyor,yükü sadece çektiğin ve taşımadığın için hakimiyet artıyor, bisklet kurşun gibi olmuyor, göbekler bozulmuyor ,gittiğin yerde romörkü söküp,otele bırakıp, istediğin yeri rahatça dolaşabiliyorsun vs vs . belki tüm bunları biliyorsundur ama ben yinede bi hatırlattım. iyi turlar.

mzgrknc

Daimi Üye
Tepki
83
peki bu romorkleri satan yerler var mi? nerelerde bulabiliriz? ne tur zorluklar yaratabiliyor? cok rahat oluyor mu uzun suruslerde? uzun oldu, biraz da konuyu dagittik kusura bakmasin konuyu acan arkadas

Feyyaz Alaçam

Forum Demirbaşı
Tepki
619
fena fikir degil ama römorka ihtiyaç duyucak kadar cok esya götürmeyi düşünmüyorum,sadece temel ihtiyaçlar.yinede öneriniz için tesekkür ederim

konuyu dagıtma konusunda endişaye kapılmayın.sonucta birbirimizden ögrenicez cogu seyi... sevgiyle kalın...

İLKER TAŞ

SPECİALİZED. S-WORKS M5 HARDTRAİLL ALL......
Tepki
794
İsim
İLKER
Bisiklet
Scott
resimde görünenlerin hepsi var bende istersen verebilirim uygun fiyata
özel mesaj atman yeterli

kayhan1907

Daimi Üye
Tepki
454
merhaba
işine karışmak gibi olmazsa bagaj alırken bu resimdekini tercih etme ben bir kaç uzun yolumda bunu kullandım sorun çıkartıyor heybe arkadan lastiğe değiyor bikeandoutdoor sitesinde (Bisiklet Aksesuarları > Bisiklet Çanta ,Sepetleri ,Vb > Arka ve Ön Bagajlar > AS ) resmi var bunlar da arkada canta çok daha emniyetli

Feyyaz Alaçam

Forum Demirbaşı
Tepki
619
cok tesekkür ederim kayhan1907,tavsiyene uyup senin önerdigin bagajdan alacagım,gercekten haklısın... tesekkür ederim