Heybe ya da sırt çantası tavsiyesi

skapilar

Üye
Tepki
28
İsim
Serhat
merhaba arkadaşlar, işe gidip gelirken sırt çantası kullanmaktayım, kıyafetleri sırt çantasına koyuyorum, bu nedenle iş yerinde giydiğim kıyafetler çok kırışıyor, ve aşırı bir terleme oluyor, bu sebeple heybe kullanmak istiyorum bu konuda tecrübesi, önerisi olan arkadaşlar yardımcı olursa memnun olurum. :)

Scudo

murat serbet

Forum Demirbaşı
Tepki
1.449
Bisiklet
b'Twin
Ben uzun süre gidona takılan çantalardan kullandım. Kıyafetler yatay durduğu için kırışmıyor. Ayrıca başka aparat gerekmeden sadece bu çantayla işi ekonomik çözebiliyorsunuz. 1 çift ayakkabı iş yerinde bırakılırsa tüm kıyafetinizi rahatça kırışmadan taşırsınız.

https://media3.tchibo-content.de/newmedia/art_img/MAIN_ALT_HD_2-IMPORTED/47d4e5cb19deac42/.jpg

Tepki
1.685
Başlangıç
1980—81
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Şehir - Tur
Ben de konnix kullanıyorum.
Bunun bagaj üstü kısmı oldukça geniş olup..
Ortadan ikiye katlanmış gömlek filan sığar.
Yerinde görüp incelemenizi öneririm.:)
Konnix orta boy heybe:
(Hacim 33 lt)

https://i.hizliresim.com/3AMN34.jpg

MakRo

🤘Forever Metal🤘
Tepki
9.174
İsim
Alperen Atman
Başlangıç
1998—99
Bisiklet
b'Twin
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
@anti panik bende de bunun Çin versiyonu var 60 litre yazıyor 60 olmasa bile baya geniş içine polar battaniye bile sığmıştı. Kıyafetlerimi de normal mağazada ki gibi katlayıp koymuştum hiç bir kırışıklık olmamıştı. Bu büyük gelebilir fakat bir arkadaşım spor el çantası gibi biraz daha küçüğünü almıştı. Ürün bu ama satıcı farklı olabilir 15 gün içinde gelmişti kendi çantam.
Bu 60 litrelik heybe : (link)
Küçük Heybe : (link)

Tepki
1.685
Başlangıç
1980—81
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Şehir - Tur
@MakRo

Makro Hocam
60 lt lik olanın bagaj üstü körüklü gibi ve eşya koydukça yükseliyor görünüyor.
Yanları 33 lt lik gibi ve çok kaba fazla büyük durmuyor.

Üst kısmı içinde eşya yokken veya az eşya koyunca kabarıyor.
Sizin seçim bence doğru.:)
13 lt ile semt pazarına vb gidilmez. Belki öğrenci için okula giderken vb?:)

Burak B.

Forum Bağımlısı
Tepki
1.986
İsim
Burak
Başlangıç
1995—96
Bisiklet
Specialized
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Merhaba pedaldaşlarım. Hergun bisikletle işe gidip geliyorum, mesafe 13km+13km toplam günlük 26km yol yapıyorum. Bu kısa yolda 70km üstü turlarda kullandıgım heybe çok pratik olmuyor. Sokup çıkarması ayrı dert, iş çıkışında tekrar yerine takmak ayrı dert. Dolasıyla işe gidip gelirken sırt çantası kulanıyorum, fakat çok asırı terletiyor ve sağlık açısından pek iyi olmuyor.

Sizlerden heybe çantası gibi sırt çantası tavsiyesi istiyorum. İşe geldiğimde bagajdan tek seferde çıkarıp srtıma almak istiyorum. Akşam çıkarken bagaja tek seferde takıp yola çıkmak istiyorum. Boyutler 20-40 litre olabilir.

Yalniz

Üye
Tepki
28
İsim
Cezmi
Bisiklet
b'Twin
Ben de epeydir bakınıyorum çantalara. Sana tavsiye edebileceklerim. Linkler ölüyor zamanla kısaca isimlerini de yazıyorum. Hepsi waterproof. İhtiyacına göre seçim senin...

Bagajsız kullanım için 10 lt Newboler
(link)
Bagaj üstü 13 lt Roswheel
(link)
Bagaj üstü ve heybe 35 lt Procycle 415
(link)

Burak B.

Forum Bağımlısı
Tepki
1.986
İsim
Burak
Başlangıç
1995—96
Bisiklet
Specialized
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Cevabiniz icin tesekkur ediyorum. Rosweel daha cok ilgimi cekti, herturlu tutus sekli var. Sirt cantasi gorunum yandan asilabilen canta aramaya devam :)