Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

hevesli acemiye yardım lutfen

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında cogito74 tarafından paylaşıldı.

1. cogito74

cogito74 Üye

Seviye:
    ik ay önce siteyi araştırdım bisiklet almayı düşünüyordum amacım haftada bir kac gun sahile inip kullanmak yada oyle kucuk turlar filan.kardesime ve eşine amoeba hussar aldık gecen ay.ben arastırıp tavsiye etmistim.sonucta profesyonel degiliz oyle hafif olsun hızlı vites degistireyim gibi bir dusuncem yok.amoebayı yaz tatilinde 1 ay boyunca kullandim şık ve saglam bi bisiklet.
    sorum şu bir hafta sonra kanadaya gidiyorum eşimle iki hafta kalacagiz.gittigim ilk hafta bisikletlerimizi almayı planlıyoruz ama dusundugum butce 500-700 dolalr gibi. orada daha ucuz arastirmalarım neticesinde ben sadece icerik degil marka soracagim. canondale mi trek mi scot mu specialized me GT mi yani o kadar cok bisikelt var ki kafamiz corba olmus durumda .oyle derin bisiklet bilgim yok.fiyatlari hemen hemen aynı ve ekipmandan ziyade kadro öenmli dunku sıkılırsam ileride degistrebilirim ekipmanı. o kadaar dolanmaya yuk taşımaya gerek yok al buradan bir hussar diyee dusunmuyorda degilim:((
    garip bi soru oldu farkindayim ama umarim bir öneri gelir sadece marka istiyorum. orada oyle markalar var ki adını bizim forumlarımızda duymadıgımız..

2. cogito74

cogito74 Üye

Seviye:
    arkadaslar lutfen bir marka soyleyecek kimse yokmu:/(

3. cogito74

cogito74 Üye

Seviye:
    acil yardım lutfen bir hafta sonra kanadaya gidiyorum ve oradaki bisiklet fiyatları buradan ucuz eşime ve kendime birer bisiklet alıyorum uzun zamandır yani haftalardır forumdayım ama kafam karıştı. 600-700 dolar civarı bu 4 markadan birini almayı dusunuyorum ilk bisikletim olacak bir kac ay kardesimin amoeba hussarını kulalndım memnundum.ama elimde boyle bir firsat varken burada amoeba yerine yurt dışından almayı dusnuyorum bisiklete başlangıc için önerileriniz bekliyorum lutfen

4. safi_

safi_ Yeni Üye

slm trek cok daha profesyonel ve kullanıslı bn kullanıorum cok memnunum pısman olmayacagınada emınımm

5. dumspirospero

dumspirospero Yeni Üye

Seviye:
    Ne tür bir bisiklet almayı düşünüyorsunuz? Dağ mı tur mu yol mu yada başka bir tür mü?

6. Serdar TEBER

Serdar TEBER Bisikletkolik

Seviye:
    Bu saydığınız markaların hepsi de kalitesini ispatlamış bisikletler. Tarzınıza karar verdiyseniz bütçenize uyan her hangi birini gönül rahatlığıyla alabilirsiniz. Hatta bir de yol bisikleti alın rakamlar uygunsa :)

7. cogito74

cogito74 Üye

Seviye:
    valla rakamlar uygun aldigimda bisikletimi sizimle paylaslirim ama hussari kullandim biraderin yani amoeba onun rengini sevmistim bakalim oyle vurulacagim cikmadi daha 500 dolara canonldale buldum.F5 kadrosunda ama v`tesler oyle degil deore degil alivio .yarinda gidip scoot ve trek abakacagim,geri donup amoeba alsam saflikmi yapsim olurum diye korkuyorum.mesela bu canondale amoeba hussarla ayni parcalara sahip kadro canondale de bu kadar ustunmudur.bilemiyorum