Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Herşey hazır tek eksik ise Kadroma uygulayacağım Yazı veya Desen ?

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında yunuspasa tarafından paylaşıldı.

1. yunuspasa

yunuspasa Üye

Seviye:
    Selamun Aleykum arkadaşlar,forumda yenıyım henuz..Hemen hikayeme geceyim :)

11 senelık bısıkletımı parcalara ayırdım bundan 1 ay önce ancak toparlayabildim..Kadromuda ful beyaza boyadım .Kadromun ilk orjınal yazısı Shimano idi..Kadromun rengınıde değiştirince kendımce bir desen veya sticker uygulamak istedim..Henuz karar veremedım nasıl birşey yapacagıma ve hangi kısımlara uygulayacagıma.

Yazı olarak siyah yazı dusunuyorum.Örnegın CANNANDOLE veya SPECİALİZED yazısı gözüme güze güzel hitap ediyor..Marka olarakda dag bısıkletlerının en asolarındandır kendılerı :)

Kendımce bir sloganda yaparsam güzel durur diye dusunuyorum ama henuz bir slogan bulamadım.Bısıkletımı resımde göstermeye calıstım..Sizce nasıl bişey yapsam saglam durur veya ne yapıstırsam veyahut desen orneklerındenmı yapıstırmalıyım..Yorumlarınızı dikkate alacagım,eger kafamada uyarsa o seklı uygulayacagım nasiio olursa..Bu konuda yorumlarınızı beklyorum canlar..Tesekkurler sımdıden yorum yapan tum arkadaşlara..

STİCKERIN UYGULANACAGI O BİSİKLETİM :)

http://imageshack.us/photo/my-images/201/cimg4192.jpg/

2. yunuspasa

yunuspasa Üye

Seviye:
    Yukarıda lınkte fotograf gözükecektir arkadaşlar .

3. BF Okuru

BF Okuru Yeni Üye

Seviye:
    Bisiklette beyazın üzerinde en iyi durduğunu düşündüğüm renkler siyah ve kırmızı. Belki biraz da koyu gri.
    Neyi nasıl yaparsan yap ama bence beyaz bisikletine sarı veya yeşil uygulama sakın.
    Bence böyle, kolay gelsin, bitmişini de görelim!.. :)

4. yunuspasa

yunuspasa Üye

Seviye:

Evet kardeşim:) Bende siyah ve kırmızı düşünüyorum zaten .Ama siyah siyah siyah yine tercihim :)

Üst boru kısmına hazır desenlerden olsa yarım boru kısmını kapyacak sekılde alt kısmıda az kalın yazı seklınde bir marka ve slogan..Maşa kısmınada asagı kısma doru yıne kalın yazılı slogan veyahut marka..Aklımda bişeyler var ama harekete gecirmedım henuz.Bakalım sitedekı arkadaşlarım neler diyecek ,duruma göre adam gibi bişey yapıp burda paylaşıcam inşallah:)