Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Herkeze Merhaba..

Konu, 'İstanbul Anadolu' kısmında Anıl İZCİ tarafından paylaşıldı.

1. Anıl İZCİ

Anıl İZCİ Yeni Üye

Seviye:
    İçerenköy'den herkeze selamlar.. Ben Anıl İZCİ 17 yaşında bir lise öğrencisiyim. Bu sene hayırlısıyla 12. sınıfı okuyacağım. Bisiklete çok uzun süreden beri biniyorum. Lakin professional olarak bir bisiklete sahip değildim. Aile üyelerim motosiklet kullanıcıları oldugundan doğal olarak bende motosiklet kullanıcısı oldum. Ancak bisiklet her zaman bana daha çekici geliyordu, motosikletin bir spordan ziyade hobi oldugu kanaatindeyim. Bu yüzden aileme bisiklet alması için baskı kurdum. Ama motosiklete tutkuyla bakan babama bisiklet aldırana kadar akla karayı seçtim. Ne zaman ona bisiklet desem ehliyetine 2 ay kaldı motor için para biriktir derdi :) Neyse benim için mutlu sonla bitti .. Şehir içinde kullanıcağım için şehir bisikleti alma taraftarıydım. Biraz araştırdım ve onu çok hırpalıyacağımı düşündüğüm için Mtb alıp şehir lastiği taktırmak daha mantıklı geldi, ve öyle yaptım. Forumunuzu google aracılığı ile buldum. Gezilerinizi, sosyal aktivitelerinizi inceledim. Çok zor şeyleri başarıp güzel anları paylaşmış görünüyorsunuz. Gezilerinize katılmak istiyorum. 3 temmuz daki şile ve 5 temmuzdaki antreman 'a gelmeyi çok istiyorum.
    Saygılarımla..

2. Bisikletli Gezgin

Bisikletli Gezgin Onursal Üye

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    Hoşgeldin Anıl... Bisikletinle bol pedallı günler diliyorum. Bencede doğru bir tercih yapmışsın.... :)

Anıl İZCİ bunu beğendi.
  3. Kudret Kurtcebe

Kudret Kurtcebe Onursal Üye

Bisiklet:
    Giant
    Seviye:
    anıl şile turu organize olayını düzenliyorum gerçi ama bisiklet ile uzun yol tecrübesi olması lazım daha önce 160 km lik etap yaptınmı bisiklet ile bunu neden soruyorum hop bismillah zor tura geldin de ondan soruyorum, ayrıca şile turumdan sonra polinez var o tur daha kolay 70 km bi günde ...bilgin olsun..

4. Anıl İZCİ

Anıl İZCİ Yeni Üye

Seviye:
    Biliyorum zordan başladım ama yapıcağıma inanıyorum :) Ekipmanlarımı da ayarlayacağım eksiksiz katılıcam inşallah 6.30 da mezarlıkta olcam. Sağlam bir kahvaltı. Sinikırs ve cevizli sucuğuda yanıma alıcam :D