Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Herkeze merhaba...karar veremedim bir türlü..

Konu, 'Marmara Bölgesi' kısmında ekrem kaan varol tarafından paylaşıldı.

1. ekrem kaan varol

ekrem kaan varol Yeni Üye

Herkeze merhabalar.Ben bursa'dan Kaan Varol. Çekirge'de oturmaktayım. 1 haftadır kaç yıldır pek kullanmadığım bisikletim(amörtisörlü standart bir bianchi) ile bademliye kadar gidip geldim ve çok hoşuma gitmeye başladı.Ama maalesef standart bir bisiklet pek sağlam değil gibi bayır çıkarken viteslerde hep problem yaşatıo filan falan.. dolayısıyla pro bir bisiklet almak istiyorum.Dün aydın bisiklete gittim.merida tfs xc 100 hidrolik fren'li modelini ordaki satıcı arkadaş tavsiye etti.Dediğine göre trek 3900 ve bianchi elite'den daha iyi ve sağlam bir bisikletmiş.Fiyat olarak orda 1290 dediler.Fakat erdoğanların sitesinde meridanın 300 modeli indirmde 1270 lira.Bu 2 bisiklet arasında fark varmıdır acaba?Ve tavsiye edebileceğiniz başka marka ,model ve satıcı varmı acaba fiyat olarak 1500tl'ı fazla aşmak istemiyorum.Bu arada boyum 180 kilomda 100 yani sağlamlık biraz önmeli :( Saygılar herkeze iyi sürüşler

2. ABUŞ

ABUŞ Yeni Üye

Seviye:
    selam ekrem 1 ay evvel aydın bisiklet ten CUBE analog marka bir bisiklet aldım ve çok memnunum hidrolik fren pek tavsiye edilmiyor mekanik disk fren benim alette var çokda iyi hafif bir bisiklet kadro görünümüde çok güzel cube yi tavsiye ederim 1350 ye almıştım yanlış hatırlamıyorsam

3. madaxe

madaxe Forum Demirbaşı

Seviye:
    Eğer toplama bir bisiklet düşünürseniz sizin için daha iyi olabilir. Böylelikle istediğiniz bir bisiklete sahip olabilirsiniz...

İşin en güzel tarafıda toplayıp inceledikçe bisiklette ne ayarlar gerekiyor neler yapılıyor bilgi sahibi olabilirsiniz...

Eğer bilgi isterseniz 05325207508 gündüz istediğiniz vakitte arıyabilirsiniz. Bu arada bende Muradiye de oturuyorum. Ve kendi topladığım bisikletle Gürsu ya gidip geliyorum...

4. Ercan Saygılı

Ercan Saygılı Forum Demirbaşı

Seviye:
    Bursa'da görüşelim, Kemal ile birlikte Esat ustanın yanına götürelim seni hem diğer arkadaşlarla da tanışmış olursun. :)