Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Herkeze içtenlikle selamlar

Konu, 'İstanbul Anadolu' kısmında Murat Yüksel tarafından paylaşıldı.

1. Murat Yüksel

Murat Yüksel Üye

Bisiklet:
    Specialized
    Seviye:
    Merhaba. Ben Murat. 35 yaşında, tasarımcıyım.
    Bir iki ay içerisinde yeni bisikletimi alarak forumla daha içli dışlı alacağımı düşünüyorum. Genelde belli bir miktarın (para) üzerinde birşey satın alırken internette deli gibi araştıran bir insanım. Dolayısıyla bu forumdan üye olmadan çok yararlandım. (bisikletim olmadan üye olmak istemedim) Artık bisiklet olayım kesinleştiği için üye olmaya karar verdim. Yazıların çok yararı oldu ve inanın daha iyi türkçe bir kaynak bulamadım.
    Bisiklet hikayem ise birçoğumuz gibi küçükken başladı. 10 yaşlarında bmx ler Türkiye' ye yeni gelmişti ve ağlaya sızlaya deli gibi derslerime çalışarak kendime bisiklet aldırmayı başardım ama Pinokyo daha ucuz olduğu için babam ondan almıştı ama çok sevdim pinokyomu:) Onun üstüne bisiklet tanımam:) Lise yıllarımda Bianchi Snake ile sabahları 20-30 kilometre yapar, gelir duşumu alır sonra okula giderdim. Kısaca bisikleti çok severdim. Geçen sene yıllardan sonra arkadaşımın bisikletine binmem ile bu sevgimi tekrar hatırladım. İyide oldu hakkaten...Sonra noname bir bisiklet elime geçti. Tam külüstür ama olsun hiçyoktan iyidir diyerek tüm yazı bisiklet üzerinde geçirdim. Zincir sesi, rüzgar, lastiğin hafif kumlu yolda çıkardığı ses. Üzerine tanımam. Öyle yarışçı, hareketçi, dağcı, arazici gibi profesyonel bir ilgimde yok. Tabi tüm bunlar olurken ya iyi bir bisiklet almalıyım dedim. Tabi kendimce bana yetecek kadar. Arkadaşlarımın bir çoğuna bu keyfi hatırlattım hatta bisiklet aldırdım. Ama bir türlü ben alamıyordum. Hep başka masraflar bunun önüne geçti.
    Umarım burada iyi yazılar, dostluklar, paylaşımlar yakalayabilirim..Tekrar merhabalar.
    (PS: yeni bisiklet: Sirrus sport ya da elite af, km saati, eldiven, mini tamir aleti, kadro çantası, kilit, far+reflektör ve tabiki kask:))

Barış Güney bunu beğendi.
  2. Oğuz22

Oğuz22 Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Bianchi
    Seviye:
    Bisiklet bir tutkudur bu tutkunun ışıkları küçüklüğünüzden beri varmış o zaman aramıza hoş geldiniz.

Murat Yüksel bunu beğendi.
  3. Murat Yüksel

Murat Yüksel Üye

Bisiklet:
    Specialized
    Seviye:
    Çok teşekkürler...Hoşbulduk.