Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

herkese slm. Antalya dan Alanya ya gezi nasıl olur :-?

Konu, 'Akdeniz Bölgesi' kısmında mg_61 tarafından paylaşıldı.

1. mg_61

mg_61 Yeni Üye

Seviye:
    Herkese merhaba arkadaşlar

Uzun zamandır çevirdiğiniz pedallara eşlik edemiyorum, bunun nedeni Antalya dışında olmam ve dgs (dikey geçiş sınavı) öğrencisi olmamdan dolayı derslerim ağır. bu yüzden sizlere katılamadım.

bu hafta daha doğrusu cumartesi günü havanın güzel olması bekleniyormuş. biraz uzun bir gezinin güzel olacağını düşündüm.

Antalya dan _______135km______ Alanya ya doğru bir uzun tur.

Ben şöyle düşündüm.

daha önce Antalyadan Manavgata gitmiştim. gece sabaha doğru 5:00 da yola çıkmıştım gece pedal çevirmenin tadını ikinci yaşayışımdı çok daha bir ayrı oluyor. Şuanda gitmeyi planladığımız yolda uzun olduğu için yine böyle bie vakitte 5:00 6:00 gibi yola çıkarsak akşama doğru alanyada oluruz. konaklama işinide şöyle düşündüm biraz maliyetli olacak gibi ama tadına değer diye düşünüyorum. incekum mevkiğinde 4 yıldızlı liones otel var herşey dahil fiyatı 30 ytl akşam otelde savuna hamam gibi eğlencelerinden de faydalanırız, . sonuçta pansiyonda da kalsk 15- 20 ytl vereceğiz ! ve yeme içme bize ait olacak.
    Ertesi günde öğleden sonra aramozda alanyalı varsa daha iyi bilir alanyda gezilecek yerleri gezip otobüsle geri döneriz diye düşündüm. baştada dediğim gibi biraz maliyetli ama değer diye düşünüyorum. tabi değişik filirleride elealabiliriz.

kaba taslak bir tablo çılardığım da

otel HERŞEY DAHİL : 30 ytl (eğer 3 kişilik odalarda kalırsak 27 ytl )
    otobüs : 10 ytl

bu arada oteli arayıp bilgi almadım sadece siteden öğrendiğim talep olursa göeüşürüm diye düşündüm..

otelin linki :
    http://www.tatilsepeti.com/TesisDetay.asp?No=1654&otel=Lioness Hotel

yorumlarınızı bekliyorum. görüşmek üzere

2. Ender Alıcıoğlu

Ender Alıcıoğlu Onursal Üye

Seviye:
    Melih'cim merhaba

Uzun zamandır görüşemiyoruz. Özlettin kendini.
    Şu açtığın geziyi biraz daha uzak bir ayda açsa idin inan katılırdım. Yada ilerde mutlaka gidelim.
    Ama bu hafta,Alanya gezisine, benim katılmam çok zor.
    Bu hafta ilknur ablanla kısa mesafe gezmeyi düşünüyoruz. 50-60 Km gibi. Çünkü geçen hafta bisiklet seven dostlarımızın ziyareti dolayısıyla 3 tam gün sıkı gezdik.
    E bunun sebebi olarakta biraz dinlenelim.
    Ama irtibatı koparmayalım. Artık çok yakında Antalya'ya yaz gelir. Gezmeler sıklaşır.

Sevgi ve selamlarımla.