Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

HerKESE SELAMLAR BENDE PEDALLAMAK İSTİYORUM AMA DAHA BİSİKLETİMYOK YARDIM EDERMİSİNİZ

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında Saruz26 tarafından paylaşıldı.

1. Saruz26

Saruz26 Kıdemli Üye

Seviye:
    öncelİkle Şİmdİden TeŞekkÜrler. DaĞa, TaŞa, Uzun Yola, ŞehİrİÇİ Kullanima Uygun Performansindan Ve Fİyatindan Memnun KalabİleceĞİm Bİr Bİsİklet Ariyorum. Marka Olmasi Çok Önemlİ DeĞİl Toplama Konusu Kafama Daha Yatkin Toplama Konusunda Yardimci Olursaniz Sevİnİrİm.

2. Aykut Subaşı

Aykut Subaşı Bisikletkolik

Bisiklet:
    Cube
    Seviye:
    Delta Bisiklet , Yeşil Bisiklet , Sundu Bisiklet , Erdoğanlar Bisiklet gibi markalar size bu konuda en profesyonel yardımda bulunacaklarına eminim.Eğer yetkililerle konuşursanız , size toplama konusunda yardım ederler.

3. Onur Kahraman

Onur Kahraman Bisikletkolik

Seviye:
    sedona borla al.350-400 gibi birşeyler fiyatı.ama yok daha iyi birşey dersen sedona 711 Disk,711 V almanı tavsiye ederim.şehir için istiyorsan kesinlikle borla.borla aynı rotring gibi efsane oldu.çok sağlam bir bisiklet.fiyatını fazlasıyla hakediyor.benim özkan abimde ve onun abisinde borla var ikisinde ben sürdüm çok rahat bence.kadroda fazla ağır değil.borlayı tavsiye ederim...

Süleyman Onur Dülger ve unipap bunu beğendi.
  4. unipap

unipap Yeni Üye

Seviye:
    Bana kalırsa da SEDONA derim vereceğin paranın karşılığı sana hayli hayli keyifli pedallamalar olarak geri dönecektir.Arkadaşın da dediği gibi bence borla bir efsane olmuştur.kesinlikle borla ve diğer alternatiflerini incelemi öneririm.
    Kolay gelsin...:)

5. Süleyman Onur Dülger

Süleyman Onur Dülger Bisikletkolik

Seviye:
    evet o fiyata o bir efsana oldu.borla borla borla:D(egsoz markası olan borla değil ha:))