Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Herkese selamlar 1500tl bütçem var mtb önerilerinzi bekliyorum

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında Gürkan Kaçar tarafından paylaşıldı.

1. Gürkan Kaçar

Gürkan Kaçar Yeni Üye

Bisiklet:
    Carraro
    Seviye:
    Aranıza yeni katıldım bisiklet konusunda en ufak bir tecrübem ve bilgim yok bir kaç kulaktan duyma bilgilere sahibim sadece 1500 tl civarı bütçem var ve 29 mtb tarzı bisiklet almayı düşünüyorum bir kaç modele bakma şansım oldu Ghost SE 2930 bakma şansım oldu ama biraz bana maliyetli geldi aslında Carraro BIG 929 düşünüyorum ama henüz bu modeli kataloglar dısında görme şansım olmadı ben Antalya konyaaltında mevkiğinde oturuyorum alanyada bir bayinin elinde varmış ama henüz oraya gidip bakma şansım olmadı açıkçası görmeden sadece kataloglara bakarak bir bisiklette almak istemiyorum bu bisikletlere yakın başka marka ve model önerilerinizi bekliyorum şimdiden teşekkürler iyi forumlar

2. mert okan

mert okan Yeni Üye

Bisiklet:
    Bianchi
    Seviye:
  3. burak özgüng

burak özgüng Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Cannondale
    Seviye:
    merida tfs 300 big nine seni keser.erdoğanlar sitesine bak orda indirim var.

4. Gürkan Kaçar

Gürkan Kaçar Yeni Üye

Bisiklet:
    Carraro
    Seviye:
    tşkler pazartesi ve salı günü antalya daki tüm bayileri gezip bir karar vereceğim artık

5. Emre Kalyoncuoğlu

Emre Kalyoncuoğlu Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    Sedona 759 öneririm, bu fiyata bulabilirsen kaçırma bence. Carraro BIG 929 da iyi bir bisiklet.

6. Gürkan Kaçar

Gürkan Kaçar Yeni Üye

Bisiklet:
    Carraro
    Seviye:
    biraz geç kalmışız sanırım 4-5 gündür gördüğüm bildiğim tüm bayileri gezdim ama bisiklet yok kimsenin elinde sezon bitti diyor hepside geç kalmış sınız siz diyorlar görmeden bakmadan da bisiklet almak istemiyorum internetten izmirde carraro buldum bayinin elinde var ama görmeden alamaya çekiniyorum açıkcası 25 tl kargo bedeli karşılığında göndere bileceğini söğledi önümüz deki hafta bir karar vereceğim artık

7. Gürkan Kaçar

Gürkan Kaçar Yeni Üye

Bisiklet:
    Carraro
    Seviye:
    Ghost Se2930 ile mutlu sona ulaştık biraz bütçemi zorladı ama inş. bütçemi zorluyan bu bisiklet beni pedal çevirirken zorlamaz :)) İyi forumlar